A101'DE SATILAN TOSHIBA TV'LER İÇİN GÜNCEL KANAL LİSTESİ

namikreis Çevrimdışı

namikreis

Aktif Üye
25 Eyl 2018
51
42
A101'den satın aldığım TOSHIBA 49L2863 49" televizyonum için hazırladığım listeyi yüklüyorum arkadaşlar. Toshiba'nın diğer 43" lik versiyonunda da çalışacaktır diye umuyorum. Hatta belki de tüm vestel ve vestel menşeili tvlerde de çalışabilir.

liste 23.02.2019 itibariyle günceldir. çok fazla kanal eklemedim. yaklaşık 45-50 tane kanal var. tüm kanalların HD versiyonlarını yükledim. HD versiyonu olmayan kanalların SD versiyonlarını yükledim.

KURULUM:

1. yi bilgisayarınıza indirin.
2. sdx formatındaki bu dosyayı bir usb diske atın.
3. usbyi tvnize takın.
4. menü/ayarlar/kurulum/uydu ayarları/uydu kanal tablosu/usb'den tv'ye aktarma seçiyorsunuz
5. ve işlem tamam iyi seyirler

M Çevrimdışı

mehmet1907

Yeni Üye
7 Şub 2019
45
A101'den satın aldığım TOSHIBA 49L2863 49" televizyonum için hazırladığım listeyi yüklüyorum arkadaşlar. Toshiba'nın diğer 43" lik versiyonunda da çalışacaktır diye umuyorum. Hatta belki de tüm vestel ve vestel menşeili tvlerde de çalışabilir.

liste 23.02.2019 itibariyle günceldir. çok fazla kanal eklemedim. yaklaşık 45-50 tane kanal var. tüm kanalların HD versiyonlarını yükledim. HD versiyonu olmayan kanalların SD versiyonlarını yükledim.

KURULUM:

1. yi bilgisayarınıza indirin.
2. sdx formatındaki bu dosyayı bir usb diske atın.
3. usbyi tvnize takın.
4. menü/ayarlar/kurulum/uydu ayarları/uydu kanal tablosu/usb'den tv'ye aktarma seçiyorsunuz
5. ve işlem tamam iyi seyirler
Merhabalar, televizyondan memnunmusunuz,
Televizyonun kanal geçişleri, haraketli sahne performansı, smartı nasıl?
tv paneli ıps mı yoksa va panel mi?
tv yandan seyredince görüntü, renklerde bozulma solma oluyor mu?

namikreis Çevrimdışı

namikreis

Aktif Üye
25 Eyl 2018
51
42
Merhabalar, televizyondan memnunmusunuz,
Televizyonun kanal geçişleri, haraketli sahne performansı, smartı nasıl?
tv paneli ıps mı yoksa va panel mi?
tv yandan seyredince görüntü, renklerde bozulma solma oluyor mu?

VA panel olmasi haricinde herhangi bir olumsuzlugu yok. kanal gecisleri normal hizda smarti falan baya iyi ve hizli. youtube tusuna bastiktan 5 sn icinde video izleyebiliyorsunuz. ben 1999 tl iken almistim. simdi 2499 sanirim. bence o fiyata degmez.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Kaç gündür uğraşıyorum.trt 1 buldum gerisi yok.tarama konusunda yardım edebilirmisin.
Hazır kanal listesi link

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt