A101 Satışı TOSHIBA 55V5863 Teknik Özellikler

seouzmani Çevrimdışı

seouzmani

Yeni Üye
22 Eki 2019
2
39
Hocam bişey sorcam CONAX Modül Teledünya Koblo tv modülü bu tv ye uyumlu mudur? bir bilginiz var mı?
Koblo tv ücretsiz smart kart göndereceğim dedi. Uyumluysa FunBOX 4k izleye bilir miyiz diye düşünüyorum.

Uyumlu Değilse de uydudan yayın yapan 4k Kanalları izleme şansımız nedir?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam bişey sorcam CONAX Modül Teledünya Koblo tv modülü bu tv ye uyumlu mudur? bir bilginiz var mı?
Koblo tv ücretsiz smart kart göndereceğim dedi. Uyumluysa FunBOX 4k izleye bilir miyiz diye düşünüyorum.

Uyumlu Değilse de uydudan yayın yapan 4k Kanalları izleme şansımız nedir?
Şu modül işlerinden pek anlamıyorum inanın. Bu işin pir'i sevgili abimiz teraspy teraspy dir

ALO abi nedir durum?

Dsmart modülleri çalışıyor bu tv lerde ancak kardeşimizin bahsettiklerini destekliyor mu acaba?

Aslında bu konuya sevgili ustamız TEKNOwest teknovest i de dahil edebiliriz?

Ustacım ne dersin?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
şimdiye kadar 2 adet filbox modül kurulumu yaptım bu kadar conax modül hiç gelmedi. filbox modül takıldıktan sonra cihaza ilk kurulum yaptım sonrasında manuel kanal aramadan filbox frekanslarını tarattım bu kadar

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
JVC LT-50K880 bu tv merak ediyorum donanimsal 100 hz panel deniyor fiyatida cok uygun ado hocam bu tv hakkinda bilginiz varmi bakabilirmisiniz

Najaz Çevrimdışı

Najaz

Aktif Üye
7 Ağu 2019
84
46
Hocam donanımsal 100hz bu fiyata bulunurmu veya varmı

100 Hz desteği neden bu kadar gerekli? TV yayınları 50-60 Hz. Sinema filmleri 24p çekilir ve 24 Hz'de gösterilmesi tavsiye edilir.

Eğer TV'yi PC monitörü olarak kullanmayacaksanız 60 Hz'den fazlasına gerek yok.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Sadece film seyretmiyorsun sonucda ps4 bagliyosun aksiyon filmi izliyosun evde 100 tvde seyrediyorum 50 hz de inan uydudan bile farki anlayabiliyosun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt