A101 ONLİNE MAĞAZA AÇILMIŞ

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47

Şube şube gezmeye gerek duymadan 15 gün iade süreci avantajıyla bu mağazadan tv takibi yapanlar için iyi oldu bu online mağaza

Aylar önce BİM'e mesaj atmıştım. Bu işi yaparsanız level atlarsınız misali. Hatta yapmazsanız bu mesajı diğerlerine ileteceğim gibi bir imada bulunmuştum. Sonra unuttum gitti :)

BİM'de casus var mesajımı A101'e sızdırmış diyebilirim :P

Edit: Ben sadece gıda dışı aktüel ürünler için öneride bulunmuştum A101 geniş ürün yelpazesiyle girmiş.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aylar önce BİM'e mesaj atmıştım. Bu işi yaparsanız level atlarsınız misali. Hatta yapmazsanız bu mesajı diğerlerine ileteceğim gibi bir imada bulunmuştum. Sonra unuttum gitti :)

BİM'de casus var mesajımı A101'e sızdırmış diyebilirim :P

Edit: Ben sadece gıda dışı aktüel ürünler için öneride bulunmuştum A101 geniş ürün yelpazesiyle girmiş.

Açıkçası BİM'de böyle bir hamle gerçekleşeceğini düşünüyordum, çünkü web sayfalarında fiyat kısımlarına tıklanabiliyordu. Ya henüz hazır değil ya da acele etmediler.:alala

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
A101'den harika bir girişim , çağa ayak uydurmak gerekiyor. Tebrik ederim , illaki herkes birgün kendine göre birşey bulacaktır burada.

D Çevrimdışı

dokoo

Yeni Üye
28 Eyl 2018
3
36
Az önce ordan alışveriş yaptım. Yanlız olmamış daha geliştirmeleri lazım ve bence herkes en iyi olduğu işi yapmalı.
En önemlisi bütün n11, gg, hb, gibi büyük sitelerde enpara kartımla yaptığım alışverişi a101 kabul etmedi.
Bkm expres seçeneğiyle alabildim.Onda da şifre çok geç geldi az daha iptal ediyordum.
Arayüz deseniz çok çok kötü.Hatta bazı ürünlerde açıklama dahi yok.Fiyat olarak iyiydi yanlız bu yüzden alışveriş yapmadan da geçmedim.
Sonuç olarak a101i seviyoruz normal market alışverişimi de ordan yaparım her zaman.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Az önce ordan alışveriş yaptım. Yanlız olmamış daha geliştirmeleri lazım ve bence herkes en iyi olduğu işi yapmalı.
En önemlisi bütün n11, gg, hb, gibi büyük sitelerde enpara kartımla yaptığım alışverişi a101 kabul etmedi.
Bkm expres seçeneğiyle alabildim.Onda da şifre çok geç geldi az daha iptal ediyordum.
Arayüz deseniz çok çok kötü.Hatta bazı ürünlerde açıklama dahi yok.Fiyat olarak iyiydi yanlız bu yüzden alışveriş yapmadan da geçmedim.
Sonuç olarak a101i seviyoruz normal market alışverişimi de ordan yaparım her zaman.

Merhaba. A101'in geri bildirim veya iletişim bölümünden gördüğünüz eksiklikleri bildirin derim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Daha yeni olduğu için gelişecektir diye düşünüyorum. Migros'un sanal marketindende sürekli alışveriş yaparım , ilk zamanlar çok yavaştı , ürünler ya eksik geliyodu yada başka ürün geliyodu. Zamanla oturttular şimdi aksamayan bir yapısı var Migros sanal marketin. A101'inde zamana ihtiyacı var bu sektörde bence.

Alışveriş yapmışsınız hocam , kargo seçenekleri neler acaba ? Dilediğin şirketi seçebiliyomusun , yoksa anlaştığı kargo şirketi bir tane mi ?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
tüm ürünlerde kargo ücretsiz mi, mağazadan teslim gibi bir seçenek var mı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt