A101 10 Eylül Satışı Toshiba 49'' 49LL2A63DT Teknik Özellikler

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
"bu tv ye para vereceklerin aklına şaşarım" uzak durun... sevgili hocanın detay landırdığı özelliklerden çok daha üst modelini aldım samsung va paneli Toshiba yı aynı gün iade ettim

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bu tv ye para vereceklerin aklına şaşarım uzak durun... sevgili hocanın detay landırdığı özelliklerden çok daha üst modelini aldım samsung va paneli Toshiba yı aynı gün iade ettim
Her marka ve modelden bir çok ürünün binlerce kullanıcısının bulunduğu forumda bu tarz cümleler kırıcı olur.

Ekonomik durumu buna elveren, gönlü bu markaya kaymış olan, tanıdığı vasıtası ile uygun alan, bu ürünün performansını beğenen vs vs bu ve buna benzer üretimlerin (Axen Awox vs) de bir şekilde kullanıcısı olan insanları incitir bu yaklaşımlar sevgili OMEGA OMEGA

C Çevrimdışı

CCann

Yeni Üye
11 Ağu 2020
5
33
Merhaba iyi forumlar herkese , Toshiba'nin bu TV modeli 49LL2A63DT ile Toshiba 49L2863DAT modeli arasında bariz olarak ne gibi farklar vardır, forumu araştırdım tam bı cevap bulamadim , uzunca süredir bu televizyonu almak istiyordum, maddi imkan oluştu ancak seri değişti sanırım ,ayakları bile farklı ikisinin , ses kalitesi ve açısal izlenim olarak ne gibi farkları vardır özellikle , Teşekkürler.
A Adem Helvacı abi yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba iyi forumlar herkese , Toshiba'nin bu TV modeli 49LL2A63DT ile Toshiba 49L2863DAT modeli arasında bariz olarak ne gibi farklar vardır, forumu araştırdım tam bı cevap bulamadim , uzunca süredir bu televizyonu almak istiyordum, maddi imkan oluştu ancak seri değişti sanırım ,ayakları bile farklı ikisinin , ses kalitesi ve açısal izlenim olarak ne gibi farkları vardır özellikle , Teşekkürler.
A Adem Helvacı abi yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum
İki model arasında ayaklar farklı ve L2863 de karma panel var. LG ve Samsung. 2A63 de ise sadece Samsung. (Şimdilik)

Teknik anlamda birbirlerinden eksikleri veya üstünlükleri yok, var gibi görünenler kalem oynamaları.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hocam şu an Carrefour'da satılan hakkında da bir bilgilendirme yapabilir misiniz. 3700 lira fiyat veriyorlar! alınır mı? A Adem Helvacı
Ben salonumda bu tv nin MB120 anakartlı olan modelini kullanıyorum. (55U7763) Bendeki Samsung panel. Açık konuşayım kendi kullanıcıprofilime göre LG olmasını isterdim ancak Samsung panelin de performansına kesinlikle lafım yok. Sadece kendi ikili koltuğumda oturmuyorum panel yüzünden :))

Sizin 6863 de ise aynen yukarıda yazdığım gibi yine karma panel mevcut, MB130S anakart ve 1700hz rate değeri ile hafife alınacak bir model değil. ''WCG yok bari pixellence ekleseydiniz'' diyerek isaynımı da dile getireyim :)

(HDR ve DV mevcuttur)

C Çevrimdışı

CCann

Yeni Üye
11 Ağu 2020
5
33
İki model arasında ayaklar farklı ve L2863 de karma panel var. LG ve Samsung. 2A63 de ise sadece Samsung. (Şimdilik)

Teknik anlamda birbirlerinden eksikleri veya üstünlükleri yok, var gibi görünenler kalem oynamaları.

Abi peki birde hı levelin bu modeli var , buda yeni serisi sanırım , fiyat olarak aynı sayılır , bununla Toshiba arasındaki ses-panel gibi teknik farkları nelerdir , ikisinden birini alacagim nasipse , Toshiba'nin cazip gelen yani 3 sene garantisi olması hdmı portlarinin fazla olması ve Toshiba olarak sanki biraz daha kaliteli gibi hissettiriyor olması , hı levelinde uhd olması ama teknik farkları daha önemli abi , teşekkürler

P_20200905_173436.jpg

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Abi peki birde hı levelin bu modeli var , buda yeni serisi sanırım , fiyat olarak aynı sayılır , bununla Toshiba arasındaki ses-panel gibi teknik farkları nelerdir , ikisinden birini alacagim nasipse , Toshiba'nin cazip gelen yani 3 sene garantisi olması hdmı portlarinin fazla olması ve Toshiba olarak sanki biraz daha kaliteli gibi hissettiriyor olması , hı levelinde uhd olması ama teknik farkları daha önemli abi , teşekkürler

P_20200905_173436.jpg
A101'e mi geldi bu model

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
A Adem Helvacı hocam bende 49L2863DAT sürümü var yeni çıkan 49LL2A63DT sürümünde amazon prime var ancak bendeki modelde yok, kumandada rakuten tv görünüyor ancak o da ülkemizde yok bizim tv yazılımına amazon prime getirmemiz mümkün olur mu acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri