33 Şehidimiz var.

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu iş Suriye rejimi işi değil gibi , bizzat Rusya'nın işi gibi duruyor. An itibari ile sadece İdlib'de değil Suriye genelinde belirlenen noktalara ağır bombardıman yapılıyor , 2 Rus uçağının düşürüldüğü bilgileri gelmekte. Bu bilgileri VPN kullanarak eriştiğim sitelerden öğrendim , resmi bir açıklama yok şu an arkadaşlar. Duruma bakılırsa Rusya ile karşı karışıyayız.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İsrail'in Suriye'yi vurmaya başladığı haberleri gelmekte !!!

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu iş Suriye rejimi işi değil gibi , bizzat Rusya'nın işi gibi duruyor. An itibari ile sadece İdlib'de değil Suriye genelinde belirlenen noktalara ağır bombardıman yapılıyor , 2 Rus uçağının düşürüldüğü bilgileri gelmekte. Bu bilgileri VPN kullanarak eriştiğim sitelerden öğrendim , resmi bir açıklama yok şu an arkadaşlar. Duruma bakılırsa Rusya ile karşı karışıyayız.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İsrail'in Suriye'yi vurmaya başladığı haberleri gelmekte !!!
Kim derdi ki bir avuç toprak İsrailin dahi Suriyeyi vurması bizi mutlu edecek.

ABD den beklenen adım gelecek mi acaba?

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
İktidar uğruna Türkiye Devleti feda ediliyor bu işin özeti bu.Sorulması gereken tek soru şu yakın zamanda ortak füze üretiminden tutunda Astana ve Soçi sürecine kadar ortaklık ettiğin bir güçle ne olduda bu duruma geldik ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
29 olmuş 35 de yaralı var Allah rahmet eylesin. Vatanımızın başı sağolsun

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
malesef şehit sayımız 29 olmuş.. :( sıkıntı bastı uykum kaçtı uyuyamıyorum.
bu mübarek gecede kendim için değil sadece suriyede çatışan Askerlerimiz dua ettim.kabul olur inşallah
bu hainleri Rabbim çıkmamak üzere yerin dibine soksun

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Malesef şehit sayımız 33 oldu , Vali'nin dediğine göre hayati tehlikesi bulunan yaralımız yokmuş.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Allah sonumuzu hayır etsin. Onlarca can, yok olan aileler...
Siyasi olarak çok şey söylenir ama şu an acımız taze.

Mekanları Cennet Olsun. ?

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
40 yıldır PKK ile mücadele eden devletimiz (İktidardan bağımsız bir söylemdir) ve 47 yaşımın izin verdiği ölçüde yıllardır hep aynı sebep sonuç ilişkisi ile karşı karşıya olduğumuzu görüyorum.

Şöyle ki; 1990 yılının X bir kanalından akşam haberlerine bakalım.

Spiker: Hain PKK nın düzenlediği saldırıda 33 Mehmetçik Şehit oldu. (33 rakamını bilerek yazdım zira 33 Mehmetimizi kurşuna dizmişti bu aşağılık köpek sürüsü)
Spiker: Türk silahlı kuvvetleri x inci hava üssünden havalanan F4 ler, yerlerini tespit ettiği terörirstleri bombaladı ve 117 terörist etkisiz hale getirildi.

1- Sene 1990, havadan bombalayıp öldürdüğün 117 teröristi ne ile saydın?
2- Madem yerlerini tespit edip bombalayabiliyordun da benim 33 canım gitsin diye mi bekledin?
3- Ölen 117 teröristin ceseti nerede?
4- Ortada 33 Şehit cenazesi var ve GERÇEK, 117 teröriste dair söylem dışında hiç bir şey yok YALAN mı?

2020 yılından bir örnek de dünden olsun madem

Spiker: Hain rejim güçlerinin düzenlediği saldırıda 33 Mehmetçik şehit oldu.
Spiker: X hava üssünden havalanamayan, çünkü dostum putinin kapattığı hava sahasına giremeyen F16 larımızın bombalayamadığı yerlere obüs kubüs ile yapılan atışlar sonucu 17 günde 1079 rejim gücü etkisiz hale getirildi.

1- Sene 2020, Obüs Kubüs ile bombalayıp öldürdüğün 1079 rejim gücünü ne ile saydın?
2- Madem yerlerini tespit edip bombalayabiliyordun da benim 33 canım gitsin diye mi bekledin?
3- Ölen 1079 rejim gücünün cesetleri nerede?
4- Rejim güçlerine bağlı rejim yanlısı medyanın ''Türk teröristleri vurduk, 1079 kayıp verdirdik, bizim de 3-5 şehidimiz var'' diyormudur acaba?
5- Sınır kapılarını madem açabiliyordun da bunu CANLARIMIZ ölmeden yapsan olmuyormuydu? Yıllardır bas bas bağırıyoruz bu gereksizleri burada barındırmayın ülke ekonomisi ve düzeni alt üst oldu diye. Avrupalı rahat etsin diye neden biz burada karakol vazifesi üstleniyoruz ki?

Ama pardon bunları yazınca biz vatan haini oluyorduk unutmuşum.

Konuya siyasetten bağımsız, Parti bağımsız, akıl ve mantık yönü ile bakın lütfen dostlar. ''Bu çocuklarımız neden orada?'' diye sormanın neden suç olduğunu birisi izah edebiliyor mu bana?

Bizim topraklarımıza girenlere biz terörist diyoruz, Adamların toprağında askeri faaliyet gösterip adamlara da terörist diyoruz burada bir sıkıntı yok mu?

Konu hakkında daha derin bilgisi olanlar aydınlatabilir mi rica etsem?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Bir tapurda en az 300 ile 1000 arası asker olur keşke az şehit haberi duysaydık hiç duymasak daha iyiydi ama yüzlerce şehit var deniyor

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bir tapurda en az 300 ile 1000 arası asker olur keşke az şehit haberi duysaydık hiç duymasak daha iyiydi ama yüzlerce şehit var deniyor
Taburdaki askerler füzeyle vurulmuş yardıma giden diğer taburda vurulmuş diye okudum internette

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt