8000 ile 10000TL Arası En İyi Bulaşık Makinası Hangisi?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Merhaba üstad nerelerdesiniz sizi göremez olduk.

Bulaşık makinasına çok para bağlanmamasını gerektiğini düşünüyorum tüm işi kullanılan kalitesine göre tabletler yapmakta. kalite detarjan kullanırsan düşük model makina kullansanda dahi temizliği güzel oluyor.

Vestel, Arçelik yerli malı tercih et +4 yıl garantisi uzatma işlemini yap cihazı unut gitsin.

Daha önce üst modeli Samsung kullandim 4 senede dijit bölümünden arıza çıkarmaya başladı sonra Vestel BM 502 modelini aldım. dümdüz makina özellik, fonksiyon hak getire sadece isini yapıyor.
sorunsuz şekilde 4.senesi oldu.

dolbykoray Çevrimdışı

dolbykoray 

Aktif Üye
29 Tem 2019
120
26
Merhaba üstad nerelerdesiniz sizi göremez olduk.

Bulaşık makinasına çok para bağlanmamasını gerektiğini düşünüyorum tüm işi kullanılan kalitesine göre tabletler yapmakta. kalite detarjan kullanırsan düşük model makina kullansanda dahi temizliği güzel oluyor.

Vestel, Arçelik yerli malı tercih et +4 yıl garantisi uzatma işlemini yap cihazı unut gitsin.

Daha önce üst modeli Samsung kullandim 4 senede dijit bölümünden arıza çıkarmaya başladı sonra Vestel BM 502 modelini aldım. dümdüz makina özellik, fonksiyon hak getire sadece isini yapıyor.
sorunsuz şekilde 4.senesi oldu.
Anlamadığım bir cihazda uzun uzun araştırırım, sonunda o uzun araştırmanın yorgunluğu sebebiyle, direkt en ucuzunu alır geçerim tam o durumu yaptım hocam, bakalım Hepsiburada.com köye teslim edecek mi?

Ekran-Resmi-2023-03-28-05.07.32.png

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Anlamadığım bir cihazda uzun uzun araştırırım, sonunda o uzun araştırmanın yorgunluğu sebebiyle, direkt en ucuzunu alır geçerim tam o durumu yaptım hocam, bakalım Hepsiburada.com köye teslim edecek mi?

Ekran-Resmi-2023-03-28-05.07.32.png
Hayırlı olsun. Şimdiden güle güle kullanmak nasip olsun. Daha önce hbden aldığım kurutma makinasını horoz ile köye getirmişlerdi. Sanıyorum borusan da halleder.

dolbykoray Çevrimdışı

dolbykoray 

Aktif Üye
29 Tem 2019
120
26
Evet sorun çıkartmaya başladı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt