8000-10.000 tl arası robot süpürge tavsiyesi

S Çevrimdışı

sertokus

Yeni Üye
18 Şub 2018
44
Arkadaşlar robot süpürge tavsiyesi arıyorum.
Sanırım mop u iyi olan bir robot süpürge yok.
Gönül roborock s6 maxv isterdi. Ama uçtu gitti fiyatlar.

Özellikle 360 s10 ile dreame d9 max arasında kaldım.
Hatta dreame d9 max modelini sipariş bile verdim pazaramadan ama acele mi ediyorum diyerek iptal ettim siparişi.

dreame d9 max emiş gücü 4000 pa.
bataryası 5200

360 s10 emiş gücü 3300 pa
batarya 5000

haritalandırma olarak hangisi iyi bir fikir edinemedim tam olarak. Yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,445
Ecovacs T9 kullanısıyım. gözü kapalı alın derim ama hiçbir yerde stok yok.

bütçeniz dahilinde en uygun-mantıklı makina 360 s10

emiş pa gücüne takılmayın fırça tasarımı emiş gücünden çok daha önemli.

örneğin benim makina 3000pa 4. kademede ben 2. kademe kullanıyorum ve topladığı toza inanamazsın.

3000 - 4000pa değerler maks olup kafanı ütüleyecek kadar ses çıkmasına neden olur.

H Çevrimdışı

huliki

Aktif Üye
27 Ara 2019
54
41
fiyatlar uçmuş fakat bendede roborock s5 max var gayet başarılı bir cihaz önerebilirim.

G Çevrimdışı

GökselSaraçoğlu 

DeDe
Aktif Üye
19 Haz 2019
137
57
Benim tavsiyem Robogil stella 500B olacak, hatta bu gün indirimde 8.500 TL. Türk firması ithalatını ve servisi yapıyor, 2 yıl robot süpürge, 10 yıl parça garantisi var. Bu 2 yıl içinde ücretsiz bakım servisi de var.
Robot süpürge hem süpürme hem moplama yapıyor ama aynı anda değil. Modüler tasarımı var süpürme işleminden sonra su haznesini takarak moplama işini yapıyor ve mop işini "Y" şeklinde yapıyor. Yani aynı yerden en az 3 kez geçmiş, ovma işlemi gibi düşünün. Emiş gücü 2000 Pa, pil kapasitesi 3000 mAh. Temizlikte emiş gücünden ziyade fırça ön plandadır, o yüzden 2000 Pa'yı küçük görmeyin. AI dinamik yol haritası özelliği vardır, yani durumsal farkındalık özelliği vardır. Haritalaması gayet kolay ve stabildir, kolay kolay bozulmaz. Eni-boyu 330 mm'dir, yükseklik LDS ile birlikte 96 mm'dir (10 cm'lik eşyaların altına rahatlıkla girer, sıkışmaz).
Genel özellikleri;

(Haritalama yöntemi-Lazer (LDS yeni nesil 8 metre)SLAM

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt