6605S ve 6605 işlemciye yazılım yüklemek

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
İkiside farklı işlemci ama 6605 serisi diyebilirim :) İki işlemciden cihazda elimde olunca ,hadi deneyeyim dedim.Birbirlerine hex edit ile düzenleme yaparak yazılımları attım,nereden baksanız 5-7 dakika sürüyor yazılım atmak,olmadı hadiii bir daha 5-7 dakika bekle falan :)
Sonra yükleme yazılımında Mode kısmındaki "usbdown" dikkatimi çekti,orayı seçtim usb taktım ve içindeki herhangi yazılımın adını yazıp "yükle bakalım" dedim,tabii rastgele seçim yaptığımdan yazılım hatası verdi,ama olmuştu ,hemen 6605 ile alakalı kaçyazılım indirdiysem,seçip isimlerini 1,2,3,4,5,6.bin olarak değiştirdim ,usbye kaydettim,ve adını yazıp (mesela 1.bin) yükle dedim,aha,şaşılacak şey 70 saniyede (hadi 1 dakika diyelim) yükledi,inanın bu şekilde onlarca yazılım denedim :)
Bu arada 6605 ile 6605S arasında fark var,daha önce belirtmemiştim,funcamlı yazılımlar 6605S içindir,diğerinde sadece cccam v.s çalışıyor,free server falan yok -şimdilik- :)
Hadi fotolara bakalım şimdi,işte yeni bir fotoroman :)

66051.png

66052.png

66053.png

66054.png

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Abi bu işlerden pek anlamamda farklı markaların yazılımları uyuyor birbirlerine bunlar çinde üretilmiş boardların üzerine marka basıp satıyor mu? İşlemcileri aynı olan çok var çünkü.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Usta bende piko 600 hd plus var 6605s olan uyar değil mi, ayrıca tekrar orijinal yazılıma dönebiliyor muyuz, mümkünse orijinal yazılımı da paylaşabilir misin?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Usta bende piko 600 hd plus var 6605s olan uyar değil mi, ayrıca tekrar orijinal yazılıma dönebiliyor muyuz, mümkünse orijinal yazılımı da paylaşabilir misin?
Evet uyar,zaten kendi yazılımı da 6605s tir,orjial yazılmı aşağıdaki linkten indirebilirsin :

ve

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Senin en randimanli gördüğün kumanda sorunu olmayan ve şifreli kanal açarken seri olan yazılım hangisi paylaşabilir misin usta, biliyorum seni yoruyorum hakkını helal et kardeşim selametle...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Senin en randimanli gördüğün kumanda sorunu olmayan ve şifreli kanal açarken seri olan yazılım hangisi paylaşabilir misin usta, biliyorum seni yoruyorum hakkını helal et kardeşim selametle...
Hepsi güzel ama kendi yazılımı FUNCAM veriyor,şimdilik kendi yazılımını kullanıyorum,bazen canım sıkılınca piko700 geçiyorum,o da funcamlı :) bol bol film izliyorum,gerçi ingilizceyi artık unutur gibiyim ama piko600-700ün en sevdiğim tarafı alt yazıyı internetten indirip filme eklemek (bunu seçimlik yapıyorsun tabii,senkron ayarı da var,daha ne isteyeyim :) ) ,ama çok da önemli değil benim için ,halen çevirebiliyorum ,ufak tefek hatalarla :)
Şifreli kanalları pat diye açıyor bana göre kendi yazılımı,bugün baktım da neredeyse 30 gb yazılım indirmişim internetten,değişik cam verenler de yok değil bu işlemciye ,en iyisi MX 8 mb flash satın alıp kendi belleğini değiştirmek ,kendi belleği 4 mb, benim cihaz 8 mb ,bunu değiştirip bana yollayan digiulama digiulama ayrıca teşekkür ederim tabii. :)
Bu arada kaynamasın,hakkım helal olsun ,su gibi,ne demek ,yaptığım her işi zevk alarak yapıyorum ,zamanında matrix modüllerle uğraşmıştım ,yine zamanında o modül yazılımı yükleme için arabirimi yapıp yayınlamıştım bir forumda ,yıl 2003-2004 ,sırf o modülü tasarlamak-yapmak için 2 adet anakart yakmıştım ,üzülmüşmüydüm , tabii ki hayır ,hatta ingiltere çıkışlı bir firma çok bastırdı ama hiç birşey iddia edememişlerdi , yok bu cihazın tasarım hakkı bizimdir falan filan,halbuki kendi tasarımları max233 idi ,ben ise max232 ile yaratmıştım ve o yıl o devre hit olmuştu resmen ,hadi iyicene sustum artık :)

M Çevrimdışı

m35istan

Yeni Üye
19 Kas 2019
21
60
Bana link olarak verirsen bakarım :ok
Bu mesaj daki link için demiştim. Virüs uyarısı veriyor. Yeniden yükleyebilirmisiniz?

M Çevrimdışı

Misafir34

Yeni Üye
6 Kas 2020
4
34

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri