6605s Funcam F1 v230 yazılımı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Fotoğraf yüklemiyorum maalesef,sadece azıcık yazılımdan bahsedeyim isterseniz daha iyi olur :)
Yazılım
Gerçi bu da çok azıcık oldu ,ama kısaca 42 derece için bence müthiş yazılım diyebilirim,arkadaşa yükledim,iki günde bir arıyor mubarek " alocum,alocum" ,diye.Sonunda engelledim aramasını bu seferde sms atıyor,benden öğrendi ya birde "kemiklerimi kıracakmış" :haha1
Durun durun,hemen heveslenmeyin 42 derece deyince,aslında biraz heveslenin tabii ama çok değil :hihi
Gömülü kumanda olduğundan,kumandayı değiştiremedim ama piko kumandası renk tuşlarının yeri değişik olmasına rağmen çalışıyor,yani benim hiç anlamayan arkadaşım kullanıyor bu kumandayı.
Tabii cihazınızda funcam olması gerektiğini de belirteyim :)
Yazılım linkini özellikle "beğen" olarak ayarladım,saçma-sapan cevaplar olsun istemiyorum,birde beğenin ki , beğenim sayım tavan yapsın :haha1

Ve yazılım :

DİKKAT: RS232 ile atılacak

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
üstad şunu bi OSCAM a entegre etde bizim TV ye atıp izleyek :))

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Üstat bu yazılım Botech 600Z ye oluyormu? Teşekkür ederim.
Bendeki uydu piko600HD plus, bende oluyor(25l64 var) <--- büyük hatamı ,sevgili memed3 hatırlatınca düzelttim ?

Gülme gülmeeeee,öyle cevaplar veriliyor ki ,beğen olması daha iyi umut :)
kanky ve pico700 de denedim olmadı.
Ne cevap verdi cihaz acaba,merak ettim ,seri no kaç ile başlıyordu sendekinde :)
üstad şunu bi OSCAM a entegre etde bizim TV ye atıp izleyek :))
Oscam değilde,plugin attım,çalıştı ama çözemedi bir türlü,belkide direkt "bin" olarak atmam lazımdı keyleri ,sevgili mesut :)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Gençler,yazılımı indirmeyebilirsiniz,bugün itibariyle tüm "funcam" lı cihazlarda verdiğim derecede bazı kanallar gördüm akşam üzeri :hihi
Hadi sizi , "tüh,bende olmuyor" dan kurtarayım istedim :kiskis
Kanal aratmada "şifreli kanallar" da seçip aratın bakayım,ama lütfen platform ismi yazmayın,sadece aratıp bakın,bol bol film ve belgesel izleyin :haha1

E Çevrimdışı

erpinikii 

Aktif Üye
19 Ara 2019
75
38
Günaydın fincan geçici bir şekilde açar garantisi yoktur botEC 500 den başlar s z diye gider ☺1 yıl dir..

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Gençler,yazılımı indirmeyebilirsiniz,bugün itibariyle tüm "funcam" lı cihazlarda verdiğim derecede bazı kanallar gördüm akşam üzeri :hihi
Hadi sizi , "tüh,bende olmuyor" dan kurtarayım istedim :kiskis
Kanal aratmada "şifreli kanallar" da seçip aratın bakayım,ama lütfen platform ismi yazmayın,sadece aratıp bakın,bol bol film ve belgesel izleyin :haha1

atalım bizim tv yede vuralım kırbacı vuralım kırbacı. :hihi

belgeseller türkçe ise tam benlik . uydu alıcı mı alsam ? ( tabi merkezi sisteme birde çanak almam lazım olacak )

D Çevrimdışı

dvbs2

Yeni Üye
5 Ocak 2020
8
43
yazılımı botech piko 600 hd plusa yükledim fakat sn yok yada yanlış yazıyor
ne yapmak gerek?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
atalım bizim tv yede vuralım kırbacı vuralım kırbacı. :hihi

belgeseller türkçe ise tam benlik . uydu alıcı mı alsam ? ( tabi merkezi sisteme birde çanak almam lazım olacak )
Evet TR,köyde izliyorum,bazılarına internet de gerekmiyor, ama "ben film de izliyeyim" dersen ,wifiyi tak izle :hihi
Bu arada merkezi sistemde izlenen çanakla çıkıyorlar zaten mesut :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri