65u9500 yerine 65ud9860

M Çevrimdışı

mash1453

Yeni Üye
28 Ocak 2020
32
49
Arkadaşlar selamlar....
vestel 65u9500 model tv sahibiyim.. Daha önce bu forumda da DLNA sorunumu yazmıştım. Bir çözüm bulunamadı ve sonunda Vestel tv yi değiştirme kararı aldı.... Aynısından verirsek aynı sorund evam edebilir dediler. Bana revizyonlu ( valla sıkıldım garantiyi aynı şartlar ile vereceklerse doğrusu umursamicam ) 65ud9860 teklif ettiler.... Kabul edip etmemek konusunda siz daha iyi bileceğiniz için danışayım dedim.... Kısacası bir bilgili kişiye sorulur....????? Teşekkürler....

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bırak revizyonluyu bunun yerine çıkma verseler ayağı yok deseler, duvara asilmiyor deseler u9500e göre takla atarak yine alırım

M Çevrimdışı

mash1453

Yeni Üye
28 Ocak 2020
32
49
Üstan 9500 den ben memnundum yahu... Eğer DLNA sorunu omasaydı.... Siz neden böyle söylediniz? Arada çok fark var gibi anladım sözlerinizden ve merak ettim nedenini?

M Çevrimdışı

mash1453

Yeni Üye
28 Ocak 2020
32
49
DLNA sorunu aynen devam ediyor... 2-3 gün sorunsuz sonra yine "ses ve görüntü paylaşımı" source menüsünden uçuyor........ Yokmu çaresi yahu.. satıcam valla tv yi....

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
9860 gibi şu an pramidin en tepesinde olan TV varken günümüzde en çok şikayet alan u9500 serisi yerine veriliyor, ben kaçırmazdim dedim.
Dlna konusunda ne yazıkki bilgim yok ?

K Çevrimdışı

Kaplan24

Aktif Üye
30 Eki 2020
115
38
9860 gibi şu an pramidin en tepesinde olan TV varken günümüzde en çok şikayet alan u9500 serisi yerine veriliyor, ben kaçırmazdim dedim.
Dlna konusunda ne yazıkki bilgim yok ?
Heykeli dikilecek adamsın bangır bangır bağırdın 65u9500 almayin diye Kasım ayında güzel indirimler olunca malum tüm satıcılarda 9500 olduğu için 9400 az satıcı ve pahalı olduğu için u9500 u aldık birinci TV aynen anlattığıniz gibi hareketli görüntülerde mozaiklenme dalgalanma gölgelenme olması nedeniyle sağolsun fabrika değiştirdi 9400 alamadık stokta yoktu ikinci 9500 geldi birinci boe paneldi ikinci gelen TV samsung va panel aynı problemler onda da devam ediyor tabii başka bir problem var TV nin 10 farklı bölümünde siyah noktalar var muhtemelen bu TV de değişecek şimdi kendi düşüncelerimi paylaşayım iki panel kullandık biri boe biri Samsung aynı problemler devam ediyor farklı panellerde bu sorun devam ediyorsa iş formda devamlı anlatılan mb230 ana karta geliyor Vestel sahaya on binlerce bu kartı sürdü bir hata yapıldı diyelim bunlar aylık toplantı yapıp Türkiye'den gelen şikayetleri değerlendirip kendilerini geliştirme adına birşey yapmıyor mu birinci TV Eylül üretimi idi son gelen TV Kasım üretimi yapılmış görülüyor ki halen aynı kartla yola devam ediyorlar bunlar puan kaybettiryor firmaya benim konuya gelirsek şimdi para iadesi alsam 9400 alacak olsam bin TL para eklemem lazım indirimler kuponlar bitti özet olarak karma karışık bir duruma girdik ayrıca pandemi nedeniyle uretim yok zaten yine bir bekleme sürecine giriyoruz temennim mühendislerin bu formu takip etmesi veya arızalı TV şikayetler üzerine kendilerini geliştirmeleri sonuçta bu markaya gönül verdik bu ve bunun gibi markalar Türkiye de olmali ki ülke gelissin

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Heykeli dikilecek adamsın bangır bangır bağırdın 65u9500 almayin diye Kasım ayında güzel indirimler olunca malum tüm satıcılarda 9500 olduğu için 9400 az satıcı ve pahalı olduğu için u9500 u aldık birinci TV aynen anlattığıniz gibi hareketli görüntülerde mozaiklenme dalgalanma gölgelenme olması nedeniyle sağolsun fabrika değiştirdi 9400 alamadık stokta yoktu ikinci 9500 geldi birinci boe paneldi ikinci gelen TV samsung va panel aynı problemler onda da devam ediyor tabii başka bir problem var TV nin 10 farklı bölümünde siyah noktalar var muhtemelen bu TV de değişecek şimdi kendi düşüncelerimi paylaşayım iki panel kullandık biri boe biri Samsung aynı problemler devam ediyor farklı panellerde bu sorun devam ediyorsa iş formda devamlı anlatılan mb230 ana karta geliyor Vestel sahaya on binlerce bu kartı sürdü bir hata yapıldı diyelim bunlar aylık toplantı yapıp Türkiye'den gelen şikayetleri değerlendirip kendilerini geliştirme adına birşey yapmıyor mu birinci TV Eylül üretimi idi son gelen TV Kasım üretimi yapılmış görülüyor ki halen aynı kartla yola devam ediyorlar bunlar puan kaybettiryor firmaya benim konuya gelirsek şimdi para iadesi alsam 9400 alacak olsam bin TL para eklemem lazım indirimler kuponlar bitti özet olarak karma karışık bir duruma girdik ayrıca pandemi nedeniyle uretim yok zaten yine bir bekleme sürecine giriyoruz temennim mühendislerin bu formu takip etmesi veya arızalı TV şikayetler üzerine kendilerini geliştirmeleri sonuçta bu markaya gönül verdik bu ve bunun gibi markalar Türkiye de olmali ki ülke gelissin
Nedim abi kaç tane mail attım , kaç tane Vestel videom var. Youtebe hesabım üzerinden iletişime geçtim, her gelen cevap ; Maliyet.
Bu nedenle biz inceleme yaparken övmek için değil gerekirse gömmek için çekeriz.
Bu nedenle bizim gibiler yerinde sayıyor ama yalaka tayfa isen senin reklamların yapılıyor ☺️

K Çevrimdışı

Kaplan24

Aktif Üye
30 Eki 2020
115
38
Nedim abi kaç tane mail attım , kaç tane Vestel videom var. Youtebe hesabım üzerinden iletişime geçtim, her gelen cevap ; Maliyet.
Bu nedenle biz inceleme yaparken övmek için değil gerekirse gömmek için çekeriz.
Bu nedenle bizim gibiler yerinde sayıyor ama yalaka tayfa isen senin reklamların yapılıyor ☺️
Benim reklam derken fikoloji üstad orayı anlamadim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hani youtube ye ; "Vestel android" yazarsan göreceksin bir sürü video var , bazıları oturmuş anlatıyor. İşte onlar reklam almış vestelden, çünkü sadece övüyor lar ?
Bız ise sadece ovmeyip gömdüğümuz için, soru sorunca hemen Vestel yetkilileri maliyet diyor.

K Çevrimdışı

Kaplan24

Aktif Üye
30 Eki 2020
115
38
Anladım yalaka tayfan isen reklamların yapılıyor mesajı anladım ama siz doğru olani yapıyorsunuz Türkiye'de dürüst insanlar olarak akılda kalacaksınız bizlere güven verdiniz o nedenle sizleri takdir ediyorum vestele gelince düzelmelerini tavsiye ediyorum ve temenni ediyorum sonuçta ülkenin değerli bir markası maliyet işine gelirsekte oradan buradan kısarak ürünler içine koyulacak parçadan kısarsa müşteri kaybeder kısma yapacaksa üst düzeydeki sadece bir imza atan personellerini maasindan kissin mb230 ana kartta neyin maliyetini yapıyor bir sürü TV geri döndüğünü varsayalım sadece bende 2 TV geri döndü benim gibi kaç müşteri olsa e biz uçün besin hesabını yaptık hem müşteri kaybettik hem ürünlerden zarar etmiş oluyoruz yani maliyet diyenler aslında fabrikayı daha çok zarara ugratiyor farkında değil şunu da söyleyim burda amacım markayı kötülemek değil lafım yanlış anlaşılmasın biz markayı desteklemeli daha iyi yerlere getirmeliyiz çünkü bu Ülke üretimle kalkınmali bu TV için değil tüm eşyalarda kalite iyi olmalı evde klima buzdolabı bulaşık makinesi tost makinesi diğer TV Ler Vestel sebebi derseniz ekonomik olmasından ziyade tamiratlarınin hızlı olması
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Onları izledim reklam amaçlı yapıldığı çok belli yiyen yiyor ama ben yemedim açıkçası bariz para karşılığı oynatilmis oyuncu oldukları belli keşke reklama yaptiklari yatırımı kaliteye yapsa reklama para var kalite ye yok umarım doğru yolu bulurlar

Hani youtube ye ; "Vestel android" yazarsan göreceksin bir sürü video var , bazıları oturmuş anlatıyor. İşte onlar reklam almış vestelden, çünkü sadece övüyor lar ?
Bız ise sadece ovmeyip gömdüğümuz için, soru sorunca hemen Vestel yetkilileri maliye diyo

M Çevrimdışı

mash1453

Yeni Üye
28 Ocak 2020
32
49
Arkadaşlar sorun başlığım altını sohbete çevirmişsiniz :ara ancak ben açısından durum şuna dönüşmüş durumda;
Yeni bir tv aldım... sorun çıktı
değiştirildi
Aynı sorun devam ediyor
üstelik tv min arkasındaki etiketin üstünde kırmızı bir damga ile özürlü yazıyor...
Kaynaklardan mı kapanıyor acaba,yani orada görünüyor mu :alala
Evet kaynaklardan kayboluyor 2-3 gün sonra ilk kurulum yapıyorum geliyor ve 2-3 daha idare ediyor....

Bu arada 9860 için piramidin en tepesi demişsiniz ama ben o tepede büyük bir sorunla karşılaştım üstadım....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri