65Mu9000 Ekran Arkası Lekeler..

P Çevrimdışı

pegameda

Yeni Üye
14 Tem 2020
2
40
Merhaba;

3 Senedir 65MU9000 ürününü kullanıyorum ve cihazdan memnundum. Son 1 haftadır resimlerde görülecek olan problem ile karşılaştım. Görüntü önceden ekrana homojen olarak yayılıyordu ancak şimdi clouding tarzı değişik bir problem oluştu.

Bu ürünün tam sorunu nedir acaba? Panel hatası mı , Panel arkası toz girmesi mi yoksa ledlerde problem vs başka birşey mi? Konuyla ilgili yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Herkese iyi forumlar..

IMG_2529.jpg
IMG_2532.jpg
IMG_2533.jpg
IMG_2535.jpg
IMG_2537.jpg

P Çevrimdışı

pegameda

Yeni Üye
14 Tem 2020
2
40
Ürünün garantisi bittiği için servisi aramadım henüz. Bilgi toplamaya çalışıyorum şu an olayın ne olduğu ile ilgili.

Tozlanmaysa normal bir tv tamircisi yapabilir mi bu kadar ince yapıda bir tvnin temizlenmesini?

Led hatalarına baktım buna benzer bir led hatası da göremedim açıkçası. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa ve bilgi verebilirse çok memnun olurum.

Teşekkürler şimdiden..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ürünün garantisi bittiği için servisi aramadım henüz. Bilgi toplamaya çalışıyorum şu an olayın ne olduğu ile ilgili.

Tozlanmaysa normal bir tv tamircisi yapabilir mi bu kadar ince yapıda bir tvnin temizlenmesini?

Led hatalarına baktım buna benzer bir led hatası da göremedim açıkçası. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa ve bilgi verebilirse çok memnun olurum.

Teşekkürler şimdiden..
Kesin olmamakla beraber %99 panel tozlanmasıdır,led hatası olmaz :ok
Normal tv tamircisi yapabilir tabii ,yeterli donanımı varsa ama iyi araştırma yap,çünkü panel sökülüp içi temizlenecek :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri