65 Ekran Tv Önerisi - Grundig F/P Nasıl

N Çevrimdışı

nusretaydin

Yeni Üye
24 Ağu 2021
1
26
Ürünün fiyat performansını nasıl buluyorsunuz, almalı mıyım?
Sizin REGAL 55R752U tavsiyeniz sonrası hangisini alsam kararsız kaldım. 65 veya 55 inc bir ekran bakıyordum, tam alacakken karşıma videonuz çıktı.
Hangisini almalıyım sizce A Adem Helvacı ?
Cevabınız için şimdiden teşekkürler, kanalınızı beğeniyle takip ediyorum.

Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
Ben iki hafta önce aldım görüntü kalitesi hele o sesi yokmu harika bass sesi süper 2nci tv olarak aldım mevcut vestel 55 ud 9400 var inanin vestel hem görüntü ve de sesi benim paramla 5 kuruş etmez

Screenshot_20210824-204750_Chrome.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vestel ve yan markalara bakmayın grundig gercekten çok iyi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben iki hafta önce aldım görüntü kalitesi hele o sesi yokmu harika bass sesi süper 2nci tv olarak aldım mevcut vestel 55 ud 9400 var inanin vestel hem görüntü ve de sesi benim paramla 5 kuruş etmez

Screenshot_20210824-204750_Chrome.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vestel ve yan markalara bakmayın grundig gercekten çok iyi
Hayırlı olsun. Bu tvnin hoparlörleri önde galiba..Ses daha etkili.. Arçelik grundig tv inceleme fırsatım olmuştu. Bence tvde grundig arçelik Vestele on basar.. Vestel tam kaliteli tv üretemiyor.. Malzeme kalitesi sıfır.. Sadece satış sonrası desteği iyi..

Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
Hayırlı olsun. Bu tvnin hoparlörleri önde galiba..Ses daha etkili.. Arçelik grundig tv inceleme fırsatım olmuştu. Bence tvde grundig arçelik Vestele on basar.. Vestel tam kaliteli tv üretemiyor.. Malzeme kalitesi sıfır.. Sadece satış sonrası desteği iyi.
Teşekkür ederim söylediniz gibi vestel kalitesiz vestelin sesi bende 82 cm pcede bağlı tv gibi çıkıyor cılız çıkmakta ama grundig bir bass sesi var 3lü hoparlör var harbiden çok güçlü basslar
Vestelde tv sesini kullanmıyorum AVR sistemim var ve harici uydu cihazı kullanıyorum vestelde youtubede 4k video donarak ileriyor aynı video grundigde donmadan izliyorum renkler cok iyi grundigde siyahlar tam siyah ama vestelde kare kare acik siyah

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri