6-1lik Hezimet Hollanda Türkiye maçı

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
indir79db63e3b854ab1a.jpg

5b6d70aee2cd869af2e49b7455a864a6.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
ülen bu adamların hepsi 70 lik be yaw:hayir
Denizli,Terim,Güneş

yok mu yaw başka şöyle 70lik başka birisi derken,Vural da çıktı şimdi:kas
babam gönder gelsin başka ne kadar 70lik varsa,biz hepsini nasılsa
bir dikişte deviririz!

ülen bazı yetkililer diyeyim artık;belli ki sürekli 70lik şişeleri devirip
kıyak kafayla bu adamları seçip ve de onları tutuyorlar:haha

sakın bunlar içki içmez hacı-hoca adamlar demeyin bana,ülen bir şeyleri içtikleri aşikar
ayık kafayla olacak işlermi bunlar:mutlu

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
Dışa bağımlı olursak futbol-mutfol kalmaz sevgili osmanke ,bu kim ki "bilic" ,bence konuşmaya hakkı bile yok :)
değerli dostum teraspy evet konuşmaya hakkı yok bu yeni değilki bjk,yı çalıştırdığı zamanlarda söylediği sözler ama adam haklı :clap2 ☺️ bir ülkenin en güzide takımını ilerlemesini durdurmak için tüm takımların vede en yetkili kişilerin türlü entirikalar çevirerek hatta ötobüsünü kurşunlayarak yok etmeye çalışması bu içimizdeki TR,de hain fb düşmanlığının bir kanıtıdır bunu her nekadar açıkça söyleyemeselerde hal hareketlerinden gözüken bir bir durum. kaldıki yabancılar yani tr,de çalışan yabancı antrenörler ve futbolcular dış ülkeler dahi biliyor ancak bizi sürekli uefa,ya şikayet ediyorlar ama gel gör,ki her seferinde kendileri ceza alıyor bu şike örneğinde olduğu gibi herkes birgün ettiğini bulacak saygılar.☺️:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
değerli dostum teraspy evet konuşmaya hakkı yok bu yeni değilki bjk,yı çalıştırdığı zamanlarda söylediği sözler ama adam haklı :clap2 ☺️ bir ülkenin en güzide takımını ilerlemesini durdurmak için tüm takımların vede en yetkili kişilerin türlü entirikalar çevirerek hatta ötobüsünü kurşunlayarak yok etmeye çalışması bu içimizdeki TR,de hain fb düşmanlığının bir kanıtıdır bunu her nekadar açıkça söyleyemeselerde hal hareketlerinden gözüken bir bir durum. kaldıki yabancılar yani tr,de çalışan yabancı antrenörler ve futbolcular dış ülkeler dahi biliyor ancak bizi sürekli uefa,ya şikayet ediyorlar ama gel gör,ki her seferinde kendileri ceza alıyor bu şike örneğinde olduğu gibi herkes birgün ettiğini bulacak saygılar.☺️:ok
İster dün söylesin ,ister bu gün fark etmez,ne zaman söylemiş ise karşısına çıkıp cevap verilmeliydi.Şike olayından bahsetmiyorum bile ,ama bu lafları ben söyleseydim beni tefe koyarlardı ,veya sen söyleseydin mesela :) ,fakat kişi "bilic" olunca sanırım "bilicli kişi" sınıfına giriyor ve "haklı" denilip susuluyor :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bu arada ben hala maaş olarak alınan aylık 2 küsür bin eurodayım,aklım almıyor bu para nasıl verilir anlamıyorum,bu sadece güneş ile alakalı da değil,milli takımdan bahsediyoruz :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
Hani bir laf var biliyorsun (milletin parası deniz yemeyen keriz) o misal nasıl olsa tutturmuşlar bir yol gidiyorlar bu milleti düşünen yokki millet çalışsın kazansın vergisini ödesin bu efendiler krallar gibi çatır,çatır parayı yesinler en lüx yaşamları sürsün ama sadece onlar değilki taaaa en baştan en sonuna kadar olanlar var biliyorsun zaten onlar kendi yaşamları bozulmasın diye değilmidir,ki bunlara göz yummalar millette ay sonunu nasıl getirecez diye düşünsün dursun bu milleti fakirliğe,yoksulluğa iten onlar değilmi hep bunlar işte yanlış politikalar sonucu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri