55r7550ua Hmr1200'ü 1800 update olur mu?

G Çevrimdışı

Gordi

Yeni Üye
9 Eyl 2020
32
33
Peki uygulamada bu değerin yüksek yada düşük olmasının görüntüye bi katkısı olur mu? Sonuçta panel 50hz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bı nevi panel Hz değerinin düşük olmasını yazılımsal olarak kapatmaya çalışmak. Ama öyle uçurum fark değil. Gözle seçilebilir bir iyileştirme dir.

G Çevrimdışı

Gordi

Yeni Üye
9 Eyl 2020
32
33
Sagolun bilgi için hocam. Benim merak ettiğim şey diyelim ki iki tv var aynı ebat ve ozelliklerde. Birinin değeri 1000 diğerinin 1800. İki paneli de oyun modunda kullandığım zaman yada film modunda bu değerlerin benim için bir önemi hala var mı? Çünkü bildiğim kadarıyla bu modlarda tüm TV'ler bu gibi özellikleri kapatıyor. Yine de smr değerlerinin hareketli sahnelere bir katkısı olur mu?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sagolun bilgi için hocam. Benim merak ettiğim şey diyelim ki iki tv var aynı ebat ve ozelliklerde. Birinin değeri 1000 diğerinin 1800. İki paneli de oyun modunda kullandığım zaman yada film modunda bu değerlerin benim için bir önemi hala var mı? Çünkü bildiğim kadarıyla bu modlarda tüm TV'ler bu gibi özellikleri kapatıyor. Yine de smr değerlerinin hareketli sahnelere bir katkısı olur mu?
tabikisi fark var :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri