55 inch tavsiye max 4500₺

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Gerçekten dediğiniz gibi yönlendirici olbilirler ama internette videoları gçrüyorsunuz youtube da phlipsin takılmalar yaşadığı videoları var. Yanancı forumlarda aynı şey yazılmış. Alışveriş sitelerinde Yorumları okuyorsunuz almış memnun kalmamışlar filan. Philps tvsi olan arkadaşlarım var onlara soruyorum aman philps alma da ne alırsan al diyorlar. Bunların hepsi tesadüf olamaz gibi geliyor. Yazılımında bir sıkıntı olduğu aşikar

Arkadaş o zaman bu işin Türkçesi,sana göre tabiki ...ben Philips almayayım olur...
bana bunu soruyorsan,ben de o zaman alma derim Philips için

LG tavsiye edermisin diye sorarsan onu da tavsiye etmem,sadece 9xx serileri alınabilir
ama o da çok pahalı ve o paraya o zaman gider Samsung alırım veya Sony alırım

Ortada çok fazla seçenek yok aslında,benim ana tavsiyem ise şudur;sakın gidip de absürt rakama bir panel
almayınız çünkü değmez,diğerleri de yaklaşık aynıdır

Sen zaten özellikle Philips için kendini adeta "almama moduna" sokmuşsun,çıkar o zaman listen den Philips
markasını

Not;Philips den alacağın resim kalitesi hem IPS hem de VA panel olarak diğerlerin den daha aşağı da
değildir hatta çoğundan da daha iyidir!
En azından bu herifler o konuda iyiler!

Sorun çıkıyormuş diyorsun sürekli;ben de sizlere soruyorum Pio haricin de sorun çıkmayan panelmi var???
bir de eskilerin bazı üst düzey Tosh ları hariç sorunsuz panelmi vardır

yaw bu teknolojinin bizatihi kendisinin her tarafı sorundur,buna bakarak panel filan alınmaz zaten
takılmayın bunlara bence+

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Arkadaş o zaman bu işin Türkçesi,sana göre tabiki ...ben Philips almayayım olur...

LG tavsiye edermisin diye sorarsan onu da tavsiye etmem,sadece 9xx serileri alınabilir

Ortada çok fazla seçenek yok aslında,benim ana tavsiyem ise şudur;sakın gidip de absürt rakama bir panel

Sen zaten özellikle Philips için kendini adeta "almama moduna" sokmuşsun,çıkar o zaman listen den Philips
markasını

Not;Philips den alacağın resim kalitesi hem IPS hem de VA panel olarak diğerlerin den daha aşağı da

Sorun çıkıyormuş diyorsun sürekli;ben de sizlere soruyorum Pio haricin de sorun çıkmayan panelmi var???

yaw bu teknolojinin bizatihi kendisinin her tarafı sorundur,buna bakarak panel filan alınmaz zaten
Can Hocam iki adet Philips TV sahibi olmuş bir kullanıcı olarak yorumum şudur ; görüntü kalitesi anlamında gerçekten çok başarılı bir marka..Keza yan odada LG plazma ve yazlık evimizde Panasonic Plazma deneyimleyen biri olarak söylüyorum bunu...

ramchomania Çevrimiçi

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
Al bi tane vestel üretimi bak keyfine tv yi veliefendiye çıkarmayacaksın ya onun şusu bunun busu işin içinden çıkılmıyor

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336

markasını

Hocam en iyisi vestel almak valla kisitli butceyle o zaman. lg ye verilen parayi da haketmiyor yani
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Al bi tane vestel üretimi bak keyfine tv yi veliefendiye çıkarmayacaksın ya onun şusu bunun busu işin içinden çıkılmıyor
valla en guzeli oyle galiba. Hatta vestelde degil vestel uretimin jvc , toshiba almak

Moderatör tarafında düzenlendi:
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
öyle gibi
fazla parayı hak edecek ortada bir şey yok!
bütçe de kısıtlıysa veya vermek istemiyorsan en doğrusu yerli montaj işi bir şey alman
"sorun" diye olaya bakarsan o zaman hiç birisine bulaşma,bu işler artık şanş işi gibi oldu

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
yerli montaj işi bir şey alman
"sorun" diye olaya bakarsan o zaman hiç birisine bulaşma,bu işler artık şanş işi gib
öyle gibi
fazla parayı hak edecek ortada bir şey yok!
bütçe de kısıtlıysa veya vermek istemiyorsan en doğrusu yerli montaj işi bir şey alman
"sorun" diye olaya bakarsan o zaman hiç birisine bulaşma,bu işler artık şanş işi gibi oldu
Yok hocam sorun diye bakmıyorum.Bütçe kısıtlı çünkü. Garanti için servisi olsun en azından birşey olursa arayacak bir muhattap olsun. Teşekkürler fikirleriniz için.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Yok hocam sorun diye bakmıyorum.Bütçe kısıtlı çünkü. Garanti için servisi olsun en azından birşey olursa arayacak bir muhattap olsun. Teşekkürler fikirleriniz için.

bak ben marka veya yerli v.s demiyorum,zaten bana göre o bildiğimiz anlamda bir "MARKA" yoktur,şayet Sony ve Samsung
filan diyorsan onları da geç bir kalem!
"sorunlar" ise bolca var hem panel de hem de bunların merkez/distribütör veya çeşitli kısımların da
yani bunlara bakarsan panel filan alamazsın hepsi yaklaşık aynıdır,iş tamamen ama tamemen senin "şansına" kalıyor
fazla para vermeyin,zaten adam paradan bahsediyorsa,belli ki parası da az bu adamın! ya da vermek istemiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri