49ud8200 garip renkler

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
Arkadaşlar mrb TV yi alalı iki ay anca oldu.
1. TV sabah veya uzun süre kapalı kaldığı ve tekrardan açıldığı zaman TV kapanıp tekrar açılıyor kendi kendine
2. Bir kere yaptı bunu nexflixte filim bakarken dolbiyvision yazan filmi açmaya çalışınca ekranı kırık TV gibi sadece üsten çizgiler beliriyor ve görüntü açmıyor fişi çekip taktım düzeldi resim çektim
3. Bugün komple ekran görüntüsü baya tuhaf oldu gri ye kaçtı renkler kapatıp açtım düzelmedi fişi çekip taktım düzeldi

IMG_20200301_134214.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG-20200305-WA0012.jpg

Buda gri olan renkler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tcon adres satır kodlama hatasının sonucu bu.

Kök yazılım yükleyin lütfen, buna rağmen tekrar eder ise Tcon vbeya anakart değişikliğine kadar uzanabilecek bir sonuç ile karşılaşırsınız diye düşünüyorum.

TV seri numarasını FULL YAZILIM TALEP başlığı altında paylaşırsanız sevgili F fikoloji erken destek olabilir diye düşünüyor ve hatta etiketleyerek kendisini baskı altına alıyorum :)

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
Tcon adres satır kodlama hatasının sonucu bu.

Kök yazılım yükleyin lütfen, buna rağmen tekrar eder ise Tcon vbeya anakart değişikliğine kadar uzanabilecek bir sonuç ile karşılaşırsınız diye düşünüyorum.

TV seri numarasını FULL YAZILIM TALEP başlığı altında paylaşırsanız sevgili F fikoloji erken destek olabilir diye düşünüyor ve hatta etiketleyerek kendisini baskı altına alıyorum :)
Hocam dolbiyvision açmama ve gri renk bir defa yaptı ama ilk açılışta reset atma yani kapanıp Bir daha açılma sık karşılaştığım bir durum SONRA gün içinde hiç yapmıyor

Bide yazılım atma konusunda hiç tecrübem yok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam dolbiyvision açmama ve gri renk bir defa yaptı ama ilk açılışta reset atma yani kapanıp Bir daha açılma sık karşılaştığım bir durum SONRA gün içinde hiç yapmıyor

Bide yazılım atma konusunda hiç tecrübem yok
benden eski üyesin :) daha tecrübelisin bence :cak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt