49hl660 TV Hakkında bilgi.

D Çevrimdışı

Deranzo

Yeni Üye
28 Ocak 2020
5
33
Anladım. Cevaplar için teşekkürler. Sony dav dz940 home theater sistemimle birlikte kullanacağım, o yüzden bu destekleri teyit etme amacındayım.

D Çevrimdışı

Deranzo

Yeni Üye
28 Ocak 2020
5
33
Bugün itibari ile televizyonumu teslim aldım ve kurulumunu yaptım. Dts desteği yok. Sanırım vestel yazılımı yükleyerek bu sorunu aşabilirim. Ilerleyen süreçte onu denemek istiyorum. Malzeme kalitesi rezalet , ama görüntü fena değil. F/p hayli yüksek.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bugün itibari ile televizyonumu teslim aldım ve kurulumunu yaptım. Dts desteği yok. Sanırım vestel yazılımı yükleyerek bu sorunu aşabilirim. Ilerleyen süreçte onu denemek istiyorum. Malzeme kalitesi rezalet , ama görüntü fena değil. F/p hayli yüksek.

Yazılım denerken sorumluluğun size ait olduğunu ve dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın.
Cihazı kurtaramazsanız servise ücret ödemek durumunda kalırsınız bilginiz olsun. :ok

A Çevrimdışı

Abdullahk42

Yeni Üye
24 Ocak 2020
6
33
HL660 modeli ile UHL650 arasında hiç bir bağlantı yok.

HL660 modelinde Samsung panel mevcut. Yapı tipi VA
HL660 modelinde MB211S anakart mevcut, rate değeri 400hz, ses 2x8 watt

Vasat ama büyük ekran tv

Panel ve anakartı iyidir. Yalnız genelde yazdığım üzere klasik dizi izleme televizyonudur, yüksek beklentileriniz olmasın.

UHL650 nin o özelliklere 1999tl ye satılmasının üstüne bu tv ye 1600-1700tl gibi rakamlar istenmesi bana garip geliyor açıkçası.

Belki dikkatinizi çekmiştir, UHL650 de koparttığım yaygaraya nazaran bu tv ile ilgili konu açmaya dahi gerek görmedim ben.

Buna keza Awox Axen Sunny gibi tvler almak yerine KESİNLİKLE tercih edilebilir bir tv dir.

Adem bey merhaba,

A101 deki bu 2 tv den hangisi gerçekten iş görür?;

- Hi-Level 49HL660 49'' Full Hd Smart Led TV
- Toshiba 43L2863DAT 43" Smart Fhd Led TV

Toshiba 400tl daha pahalı?

Hangisi olursa olsun alacağım tv yi xiaomi tv box ile kullanacağım.

400 tl için değermi toshiba almama? Açıkcası IPS ekran diye toshibayı tercih edeceğim.

Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Adem bey merhaba,

A101 deki bu 2 tv den hangisi gerçekten iş görür?;

- Hi-Level 49HL660 49'' Full Hd Smart Led TV
- Toshiba 43L2863DAT 43" Smart Fhd Led TV

Toshiba 400tl daha pahalı?

Hangisi olursa olsun alacağım tv yi xiaomi tv box ile kullanacağım.

400 tl için değermi toshiba almama? Açıkcası IPS ekran diye toshibayı tercih edeceğim.

Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Bana Toshiba daha iyi gibi geliyor ama detaylarını hatırlamıyorum Hi-Level'in.
Beklentiniz hareketli sahne performansı ise, o konuda VA paneller IPS panelden daha iyi iş çıkartabilir.
Toshiba'da IPS var çünkü.

D Çevrimdışı

Deranzo

Yeni Üye
28 Ocak 2020
5
33
Yazılım denerken sorumluluğun size ait olduğunu ve dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın.
Cihazı kurtaramazsanız servise ücret ödemek durumunda kalırsınız bilginiz olsun. :ok
Evet , doğrudur. Farkındayım. İyice hatim edip her detayına hakim olduğum zamam denemeyi düşünüyorum zaten. Uyarınız için çok teşekkürler?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri