Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hosbulduk? VA olmasina ragmen acili izlemede rahatsiz etmedi beni
Biraz web arayuzu ve web arayuzde kumanda kullanimi yavas onun disinda benim beklentilerimi karsiladi. 2000 liraya super tv bence.

Kumandanın bazen takılıp, ''Basamadım galiba'' diyerek bir daha bastığında iki komutu aynı anda yerine getirmesi sinir bozucu.

Bununla ilgileneceğim ilk fırsatta :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
arkadaşlar lg yada samsung panelli cihaz bulduğunuza şükredin artık .kendi akrabam 58ud8200 aldı. seri no dan kontrol ettiğmde panda panel olduğunu gördüm ve kendisini uyardım panda panel hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığımı ilettim. cihaz 3300 tl olduğu için fiyat uygun geldiği için aldı.kurulum unu yaptık amca kızı yan açıda oturduğu için renklerin soluk olduğunu ve biraz renk ayarını açmamı talep etti. açsak da çok da fark olmadı. panda panelllerde yan açı sorunu var gibi görmeden almayın derim

Ustacım geçenlerde bu UHL650 için ''En azından Panda panel değil'' diye bir yorum yazmıştım.

Panda
Chot
ve hatta bence HKC vs gibi paneller yerine bizim yıllardır Vestel üretimlerinde bildiğimiz SAMSUNG LG AUO CMO dörtlüsü ile devam etsinler razıyım ben.

En azından hangisinin ne tepki vereceğini biliyoruz. :ok

H Çevrimdışı

hsnygr

Yeni Üye
30 Kas 2019
3
39
Takılırsanız yazın lütfen , destek oluruz elimizden geldiğince :ok

Hayırlısı olsun
Teşekkürler. Kurulumu yaptım ilk kurulum sırasında ilk kanal olan TRT 4K açılmıştı diger kanallarda sinyal yoktu. Tekrar sıfırdan kurdum bu seferde trt kanallar çıkmıyor sinyal yok diyor. Bazi kanallarda eksik. ( Apartmanda oturuyorum. Antenimiz ortak) . En son kurulum yaparken direck tek bir alıcı ve uydu seçeneği seçerek kurulum yaptım . Kanallar sıralı geldi ama trt çıkmıyor. Bazen de düzgün çalısan kanallar sinyal yok diyebiliyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

F Çevrimdışı

fatihmese

Yasaklı Üye
29 Kas 2019
11
33
Sıfırdan kurulum yapıp DİSEqc yapmayı deneyin.
Sinyali yakaladığınız an aramaya başlayın.
Ben de başta çok uğraşmıştım bu şekilde çözdüm.

E Çevrimdışı

emr4h

Yeni Üye
28 Kas 2019
18
36
Sıfırdan kurulum yapıp DİSEqc yapmayı deneyin.
Sinyali yakaladığınız an aramaya başlayın.
Ben de başta çok uğraşmıştım bu şekilde çözdüm.
Tkgs guncelleme yapinca Trt4k yayini gitti. Listede yok. Manuel aramadada degerleri giremedim. 15000 sembol oranini yazamadim. Nasil manuel ariyabiliriz bilgisi olan varmi?

O Çevrimdışı

ogzcndyr

Yeni Üye
1 Ara 2019
14
29
Dostlar bana da bu televizyondan bulabilir miyiz, ya da 3m mesafede izleyebileceğim 55inç tv ne önerirsiniz. Altına xiaomi mi box alacağım.

H Çevrimdışı

hakan06

Yeni Üye
18 May 2018
33
40
Renk ayarlarinizi nasıl kullanıyorsunuz arkadaslar ayari bir turlu tam tutturamadım paylasirsaniz sevinirim

powerboard Çevrimdışı

powerboard 

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
Renk ayarlarinizi nasıl kullanıyorsunuz arkadaslar ayari bir turlu tam tutturamadım paylasirsaniz sevinirim

IMG_20191205_220316011.jpg
IMG_20191205_220344804.jpg

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
İyi geceler bazı kanallar resimdeki gibi gösteriyor neden olur acaba tam ekran değil kenarları siyah

IMG_20191206_012201.jpg
IMG_20191206_011810.jpg

H Çevrimdışı

hakan06

Yeni Üye
18 May 2018
33
40
karanlık odada film izlerken sinema ayarlarını nasıl yapıyorsunuz karanlık sahnelerde sanki ekranda iz kalıyormuş gibi geldi bana netflix de filan hiç dikkatibi çeken oldumu acaba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri