Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
49UHL650 için güncel haber.

Üretimde artık karma panel mevcut .

Yani bundan sonraki süreçte LG IPS panel ile üretilmiş bir UHL650 denk gelebilir size.

Bulup da satın alabilecek olanlar VA panel sevdalısı ise buna dikkat etsin lütfen:ok
A Adem Helvacı Hocam LG ips panelli Toshiba 43l2863 2099 bu Tv'de LG ips panelle gelirse aynı fiyata siz olsaydınız hangini tercih ederdiniz

O Çevrimdışı

onuri34

Yeni Üye
1 Ara 2019
9
36
A Adem Helvacı selamlar. Hi Level 49UHL650 ve Vestel 49UD8200 için sizden bilgi almıştım. A101' de Hi-Level 49UHL650 buldum ve 1 adet satın aldım. Seri numarası: 8338066 901091 Acaba panel nedir hocam? IPS mi VA' mıdır? Birde bir sorum olacak. HDR olayı nedir? Aktif etmemiz için ne yapmamız gerekiyor? Ben ekran ayarlarında bir kere DİNAMİK HDR seçeneğini gördüm ilk kurcalamaları yaparken. Sonra HDR ibaresini göremedim. Bunun için bir şey yapmak gerekiyor mu?

Bir de vestel özelliklerini aktif edebileceğimizden bahsetmiştiniz. Bu gibi yazılımsal işlemleri nasıl yapabilirim. Kaynağınız var mıdır bu konular ile ilgili? Teşekkürler.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
A Adem Helvacı selamlar. Hi Level 49UHL650 ve Vestel 49UD8200 için sizden bilgi almıştım. A101' de Hi-Level 49UHL650 buldum ve 1 adet satın aldım. Seri numarası: 8338066 901091 Acaba panel nedir hocam? IPS mi VA' mıdır? Birde bir sorum olacak. HDR olayı nedir? Aktif etmemiz için ne yapmamız gerekiyor? Ben ekran ayarlarında bir kere DİNAMİK HDR seçeneğini gördüm ilk kurcalamaları yaparken. Sonra HDR ibaresini göremedim. Bunun için bir şey yapmak gerekiyor mu?

Bir de vestel özelliklerini aktif edebileceğimizden bahsetmiştiniz. Bu gibi yazılımsal işlemleri nasıl yapabilirim. Kaynağınız var mıdır bu konular ile ilgili? Teşekkürler.
Magaza modundadır kapatınca gidiyor

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba arkadaşlar Hi-Level 49UHL650 üzerindeki samsung panel nosu ve özellikleri buyrun link veriyorum panel gercek hz: 60hz Kontrast Oranı 6000.1 Tepki Süresi:8ms

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Adem bey; modlama konusu ne oldu? Bilgi verebilir misiniz?

F Çevrimdışı

fmfinal

Aktif Üye
20 Haz 2019
55
44
Bu model için özel bir başlık açıldığı için burayı takip ediyordum kaç gündür. Teşekkürler.

F Çevrimdışı

fatihmese

Yasaklı Üye
29 Kas 2019
11
33
Youtube uygulamasından 5.1 ses alabilen varmı?
Ben test videoları üzerinden denedim ama olmadı. ?
Netflixten 5.1 ses alabiliyorum ama tam emin değilim maalesef Netflixte 5.1 ses siteminin hoparlörünü tek tek test edebileceğim bir video yok. Tamam konuşma sesleri önden efektler arkadan geliyor ama sanal olarak ayrılmış (dolby pro logic II gibi) ses mi yoksa gerçek 5.1 ses mi emin olamadım.

Ayrıca optik kablo ile 5.1 ses sistemine bağlayan arkadaşlar tv de ses ayarlarını nasıl yaptı acaba?

Örnek olarak Pcm ile sıkıştırılmış arasındaki fark nedir?

F Çevrimdışı

fatihmese

Yasaklı Üye
29 Kas 2019
11
33
Optik kablodan vazgeçtim hdmi arc özelliği ile sistem çok güzel bir şekilde çalışıyor. Sony bdv-e280 sinema sistemini bağladım. Sadece tv kumandası yetiyor. Ses, eşzamanlı olarak yükselip alçalıyor tv yi açıp kapattığınızda beraberinde sinema sistemi de açılıp kapanıyor. Bazılarınız içinden " cahile bak yeni öğrenmiş" diyebilir?

Netflix in 5.1 inden eminim ama youtube hala olmadı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt