?4 Yıllık Turknet Deneyimim?

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Türk Telekom var Superonline haricinde bizim binada.
O da yapıldığı tarihten kalma.
türknet tt alt yapısı kullandığından geçebilme olasılığı var hatta kendi alt yapısı yan binada varsa onuda çekebilir... türknet personeline ne kadar eğitmiş ise o kadar meçhul... :P...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
türknet tt alt yapısı kullandığından geçebilme olasılığı var hatta kendi alt yapısı yan binada varsa onuda çekebilir... türknet personeline ne kadar eğitmiş ise o kadar meçhul... :P...
Sokakta superonline fiber ve türk telekom bakır kablo var.
Saha dolabı 100 metre mesafededir en fazla.
Taahhütsüz denerim belki.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Hızım 100 mbps oldu oley be
Kendi alt yapısımı ?
Sorgulama yaptım Vdsl 52 diyor Turktelekom
Bina kablolu adsl 16 var 12/ 13 hız arası gibi
O da yeni yollar optik oldu saha kutularina kadar herhalde vodafone var
77 TL .
Optik bina olursa yönetim hız. kaç olur
Veya 52 vdsl hiz durumu .
Türknet veya bir yer vardı ismini unuttum pek duyulmamis konusu ile geçmişmemis.
Teşekkür

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kendi alt yapısımı ?
Sorgulama yaptım Vdsl 52 diyor Turktelekom
Bina kablolu adsl 16 var 12/ 13 hız arası gibi
O da yeni yollar optik oldu saha kutularina kadar herhalde vodafone var
77 TL .
Optik bina olursa yönetim hız. kaç olur
Veya 52 vdsl hiz durumu .
Türknet veya bir yer vardı ismini unuttum pek duyulmamis konusu ile geçmişmemis.
Teşekkür
Şimdiki hızınınız adsl 16mbps değilmi 12-13 net alıyorsunuz TTnete aboonesin değilmi

A Çevrimdışı

Arf19

Aktif Üye
20 Ara 2018
97
44
Ben de Türknet kullananlardanım. Muhatap bulamama konusuna pek katılmıyorum. Evet canlı bir müşteri temsilcisi ile sorunun ilk çıktığında görüşemiyorsunuz ama uygulamadan yazıyorsunuz onlar size dönüş yapıyor. Zaten bilen bilir canlı müşteri temsilcisinin de görevi bir kayıt açıp sorunu teknik olarak işlemi yapacak birime iletmektir. Aslında o bölümü siz yapıyorsunuz. Benim bulunduğum yer küçük bir yer olduğundan mıdır nedir hafta sonu bile Telekom port değiştirdi. Bulunduğum yerde Telekom herkese 35 Mbps teklif ederken ben 75 mbps alıyorum. Telekomdayken yaşadığım hiçbir sorunu da yaşamadım. Taahhüt de yok bence böyle hizmet verirken taahhüde de gerek yok. Bence düşünen varsa geçsin pişman olmaz. Bir sorun mu yaşadı iptal ettirir olur biter. Boşa aynı hizmete ve hatta fazlasını alabileceğiniz bir yer varken fazla para ödemeyin. Ama yine söylüyorum büyük yerlerdeki durum nedir bilmiyorum. Ben küçük bir şehirdeyim ve 4 senedir kullanıyorum ve memnunum

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri