8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
IMG_20210902_175839bfb527d12c7c1a68.png

BAŞVURU YAPILIRKEN BAYİ İSMİ

HAKKI DEĞİRMENCİ DİYE LÜTFEN BELİRTİN İNİDİRİM İÇİN

Sosyal 8 Mbps'e kadar limitsiz

8 Mbps Download Hızı

1 Mbps Upload Hızı

TAAHHÜT YOK

KOTA YOK

FİYAT GARANTİSİ VAR

* Taahhütsüz Fiyat

39.00 ₺ \ Ay

Fiyatlara % 18 KDV ve % 10 ÖİV dahildir.

Taahhüt bulunmamaktadır. Kampanyamızda 6 ay fiyat garantisi mevcuttur. Yeni bağlantılar için İlk ay 60₺ aktivasyon bedeli olup Ankastrede Kurulum Hizmeti hediyedir.

Yalın internet paketlerinde telefon aboneliği almanıza gerek yoktur. Kampanya Tüm Türkiye de geçerlidir.

Kampanya; tesis adresinde daha önce hiç abonelik yapılmamış yeni müşterilere veya tesis adresinde abonelik iptali üzerinden en az 1 (bir) ay geçmiş abonelere uygulanacaktır.

Kampanya son katılım tarihi (31.12.2021)

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiber Altyapıda Ödünç modem sağlanmaktadır.

Dsl Altyapıda modem verilmemektedir.

Vermiş olduğumuz internet hizmetlerini Türk Telekom altyapısının bulunduğu bütün noktalarda sağlamaktayız.

Kısaca Netgalaksi

*Bir Elektrohat A.Ş Markasıdır.

* 8:30/24:00 arasında Çağrı merkezimiz üzerinden temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

*7/24 Online işlem merkezimiz üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

* Taahhütsüz ve limitsiz paketlerimiz ile özgürlüğün keyfini sürebilirsiniz.

* Transfer (Churn) işlemi yaparak şuan ki kullandığınız firmada ki hizmetinizi ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde firmamıza taşıyabilirsiniz.

* Ön ödemeli sistem sayesinde tercih ettiğiniz paket üzerinden ücretlendirilir , ay sonunda fatura şoku ile karşılaşmazsınız.

İLETİŞİM

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
:hihi 2021 deyiz başvuru tarihi geçmiş mi ne yazım hatası var kopyala yapıştır :kiskis
Kampanya son başvuru tarihi 31.12.2020 dir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
4 mbps kampayası yok 8 mbps 60 TL var geçmiş kampanyanın konusuda açılmaz yani reklam olsunda dikkat çekmek amaçlı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
  1. Kardeşim ihtiyacın yoksa rica etsem konu dışı kalsan

Var neden olmasın kardeşim türk net zam yaptı kardeş yeni iss bakıyorum ama netgaksi şimdiden senin çık kardeş konudan deyince sen anladımki bu netgalaksi 5 para etmezmiş bulaşmayım hiç ben

Moderatör tarafında düzenlendi:
Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Var neden olmasın kardeşim türk net zam yaptı kardeş yeni iss bakıyorum da olmayan kampanyanın konusunu açma böyle bir kampanyası yok netgalaksinin

Screenshot_20210610-180337.png

Bak ne yazıyor burda
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Anne baba evine olur hocam bu. Ne zaman başlayacak hocam
Birkaç gün içinde başlayacakmış

Adsl hizmeti alanlar şuan başvuru yapabilir fiber hat sahipleri birkaç güne olacakmış

Var neden olmasın kardeşim türk net zam yaptı kardeş yeni iss bakıyorum ama netgaksi şimdiden senin çık kardeş konudan deyince sen anladımki bu netgalaksi 5 para etmezmiş bulaşmayım hiç ben
Babamın firması degil ya ben insanlar faydalansın diye paylaştım

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
4x4 :krokop

Moderatör tarafında düzenlendi:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
4 mbps'ye kadar demek bu hızı ayda yılda bir görürsün demek... Hele ki akşam herkes evdeyken 1 mbps aldığına dua eder internetim var diye kendini kandırır haline şükredersin

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
4 mbps'ye kadar demek bu hızı ayda yılda bir görürsün demek... Hele ki akşam herkes evdeyken 1 mbps aldığına dua eder internetim var diye kendini kandırır haline şükredersin
Yok öyle birşey kardeşim ben aylardır kullanıyorum hatta delili paylaşıyorum

Screenshot_20210610-14523015033cdf44fe4f50.png

Screenshot_20210610-1452192df8a0ad2005461f.png

Screenshot_20210610-1452017d91cb65ed9ff606.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri