4 Mbps'e kadar Limitsiz 29 tl | Tavsiye Forumu

4 Mbps'e kadar Limitsiz 29 tl

06hakki

Bronz Üye
4 Mbps'e kadar Limitsiz
4 MBPS download hızı
1 MBPS upload hızı

* Taahhütsüz Fiyat

29.00 ₺ \ Ay

Fiyatlara % 18 KDV ve % 7,5 ÖİV dahildir.

Taahhüt bulunmamaktadır. Kampanyamızda 6 ay fiyat garantisi mevcuttur.altı ay sonrada zam yapılmayacaktır Yeni bağlantılar için İlk ay 60₺ aktivasyon bedeli olup evde Kurulum hizmeti hediyedir.

Yalın internet paketlerinde telefon aboneliği almanıza gerek yoktur. Kampanya Tüm Türkiye de geçerlidir.

Netgalaksi.com.tr

KAMPANYA BİRKAÇ GÜNE BAŞLAYACAK FAYDALANMAK İSTEYEN YORUM YAPSIN BAŞLAR BAŞLAMAZ HABERDAR EDEYİM VEYA ADRESİNİZ ÖZEL MESAJ ATIN SORGULATAYIM

Son düzenleme:

denysmih6 

Platin Üye
4 mbps kampayası yok 8 mbps 60 TL var geçmiş kampanyanın konusuda açılmaz yani reklam olsunda dikkat çekmek amaçlı

06hakki

Bronz Üye

06hakki

Bronz Üye
Var neden olmasın kardeşim türk net zam yaptı kardeş yeni iss bakıyorum da olmayan kampanyanın konusunu açma böyle bir kampanyası yok netgalaksinin

Screenshot_20210610-180337.png

Bak ne yazıyor burda
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Anne baba evine olur hocam bu. Ne zaman başlayacak hocam
Birkaç gün içinde başlayacakmış

Adsl hizmeti alanlar şuan başvuru yapabilir fiber hat sahipleri birkaç güne olacakmış

Var neden olmasın kardeşim türk net zam yaptı kardeş yeni iss bakıyorum ama netgaksi şimdiden senin çık kardeş konudan deyince sen anladımki bu netgalaksi 5 para etmezmiş bulaşmayım hiç ben
Babamın firması degil ya ben insanlar faydalansın diye paylaştım

smili72 

Platin Üye
4 mbps'ye kadar demek bu hızı ayda yılda bir görürsün demek... Hele ki akşam herkes evdeyken 1 mbps aldığına dua eder internetim var diye kendini kandırır haline şükredersin