39-43 İnç arası Televizyon Önerisi!!

B Çevrimdışı

BrunMonster

Yeni Üye
5 Ağu 2019
16
23
Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi 39-43 İnç arası televizyon arıyorum, lütfen aynı paraya daha büyüğü var falan yazmayın alanım bu kadar. Bütçe eğer değecek ise 2500'e kadar çıkabilir. 2000 lira üstü önerilerinizde smart olursa sevinirim çünkü internet üzerinden maç da izleyeceğim,2000 lira altı smart zorunlu değil çünkü android box'a bütçem kalır. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İzleyeceğim diyemem genel olarak normal televizyon olarak kullanacağız, internet üzerinden de 4k izleyebilecek altyapımız yok fakat ileriye yönelik olsun diye 4k istiyoruz.

İleri dönük olur ama 4K izlemediğiniz müddetçe görüntüler bulanık olacak.
Yani 4K çözünürlükteki keskinliği beklemeyin. Bu da göz yorabilir.
Onun dışında ülkemizdeki TV kanallarının 4K çözünürlüğe geçip geçmeyeceği belli değil.

B Çevrimdışı

BrunMonster

Yeni Üye
5 Ağu 2019
16
23
İleri dönük olur ama 4K izlemediğiniz müddetçe görüntüler bulanık olacak.
Yani 4K çözünürlükteki keskinliği beklemeyin. Bu da göz yorabilir.
Onun dışında ülkemizdeki TV kanallarının 4K çözünürlüğe geçip geçmeyeceği belli değil.
Yani 1080p görüntüler 1080p televizyona göre kçtü mü olur?

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Panel talebinize yani ihtiyacınıza göre televizyon modeli seçin illaki A marka olacak demenin mantığı yok. Hi level gibi vestel üretimi olup LG ips panele sahip bir televizyon almak hem maddi olarak kolaylık sağlarken hem de aynı kalitede panele sahip olma imkanı sunacaktır.
Bana göre televizyonu ne amaçla kullanacaksınız onu belirleyin sonra ekran boyutunu belirleyin.Sonrasında olmazsa olmazlarınızı yazın ve modele doğru ilerleyin.
Samsung va panelli tv ile LG ips panelli JVC(vestel) marka iki televizyon kullanıyorum ikiside gayet tatminkar ama kullanım amacıma göre.

B Çevrimdışı

BrunMonster

Yeni Üye
5 Ağu 2019
16
23
Panel talebinize yani ihtiyacınıza göre televizyon modeli seçin illaki A marka olacak demenin mantığı yok. Hi level gibi vestel üretimi olup LG ips panele sahip bir televizyon almak hem maddi olarak kolaylık sağlarken hem de aynı kalitede panele sahip olma imkanı sunacaktır.
Bana göre televizyonu ne amaçla kullanacaksınız onu belirleyin sonra ekran boyutunu belirleyin.Sonrasında olmazsa olmazlarınızı yazın ve modele doğru ilerleyin.
Samsung va panelli tv ile LG ips panelli JVC(vestel) marka iki televizyon kullanıyorum ikiside gayet tatminkar ama kullanım amacıma göre.
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Kullanım amacım normal televizyon kanalları, eğer ucuz olursa Android box yardımı ile, eğer kaliteli olursa televizyonun kendi özellikleriyle YouTube üzerinden video, ve internet/uygulama üzerinden maç izlemek. Televizyonumu oturma odasına koyacağım ve eğer 43" den büyük olursa yanındaki dolaplar açılmıyor, çok küçük olmasını da istemediğim için 39-43 İnç arası bir televizyon bakıyorum. Evet benim de aklımda aslında ucuz yollu bir televizyon almak var ama renk vb. konularda çok kötü olur korkusu yüzünden tereddütteyim.Eğer bir öneriniz varsa söylerseniz mutlu olurum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt