32'' Full HD Smart TV ÖNERİSİ ( 3 ürün arasında seçim )

B Çevrimdışı

by_emre

Yeni Üye
26 Nis 2020
2
28
Merhaba Arkadaşlar forumda bir çok konuyu okudum tavsiyelere baktım ancak kararsız kaldığım için konu açmak istedim.
Mutfak için kullanıcak yakın mesafeden izlenicek 32'' inch Full HD Smart tv'li bir ürün bakıyorum 3. ürün arasında kaldım sizlerin tavsiyesine göre yarın sipariş vereceğim.

Toshiba 32LL3A63DT 32" Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV

T Çevrimdışı

talipbayrak

Yeni Üye
9 Nis 2020
13
33
32pfs5803/62 sahibiyim. gerek görüntü kalitesi olsun gerek uygulamaların çalışması olsun genel olarak çok memnunum. grundigin smart platformu iyi değil diye bu ürünü almıştım. grundigde netflix yok. toshiba için yorum yapamıcam pek bir bilgim yok ama fiyat olarak uygun.

V Çevrimdışı

virtue28

Yeni Üye
13 Haz 2020
41
39
Tam açmayı düşündüğüm baslik olmus.
2000tl alti 32 Full hd Smart tv

Bunlarin arasinda toshibaya daha yakinim acikcasi, fiyat ve herseyi barindirmasi açısından. Ama Philips i vatanbilgisayar da incelemistim, görüntü harbiden guzeldi. Toshiba malesef inceleyemedim.

Evde 55JU7000 kullaniyorum. Bunu mutfak icin dusunuyorum. 90 derece iki yone donecek sekilde hareketli duvar aparati ile yemek masasina ve balkona cevirerek kullanmayi düşünüyorum.

Fikirlerinizi bekliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

V virtue28, B by_emre, A Adem Helvacı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Tam açmayı düşündüğüm baslik olmus.
2000tl alti 32 Full hd Smart tv

Bunlarin arasinda toshibaya daha yakinim acikcasi, fiyat ve herseyi barindirmasi açısından. Ama Philips i vatanbilgisayar da incelemistim, görüntü harbiden guzeldi. Toshiba malesef inceleyemedim.

Evde 55JU7000 kullaniyorum. Bunu mutfak icin dusunuyorum. 90 derece iki yone donecek sekilde hareketli duvar aparati ile yemek masasina ve balkona cevirerek kullanmayi düşünüyorum.

Fikirlerinizi bekliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

V virtue28, B by_emre, A Adem Helvacı
Aralarında çok büyük fiyat farkı yok gibi görünüyor, T talipbayrak 32pfs5803/62 üründen memnun olduğunu belirtmiş ,ancak tvlerin smartlarına çok da bel bağlamamak gerekir :ok

V Çevrimdışı

virtue28

Yeni Üye
13 Haz 2020
41
39
Aralarında çok büyük fiyat farkı yok gibi görünüyor, T talipbayrak 32pfs5803/62 üründen memnun olduğunu belirtmiş ,ancak tvlerin smartlarına çok da bel bağlamamak gerekir :ok

Dönüş için tskler, mutfakda cocuk icin youtube haricinde smart ozelligi kullanilmaz. Harici cihazla ugrasmamak ve tek kumanda ile cozmek icin oneri istemistim. Aslinda panelin renk kalitesi ve yazilim icin sormak istemistim. Baska marka da onerilerine de acigim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Dönüş için tskler, mutfakda cocuk icin youtube haricinde smart ozelligi kullanilmaz. Harici cihazla ugrasmamak ve tek kumanda ile cozmek icin oneri istemistim. Aslinda panelin renk kalitesi ve yazilim icin sormak istemistim. Baska marka da onerilerine de acigim
Rica ederim :ok
Ben tv önerisi vermiyorum maalesef ,kendi tv'm baya eski kaldı ,mesela youtube açmıyor artık(mutfaktaki 32'' seg),zaten onun için de " tvlerin smartlarına çok da bel bağlamamak gerekir" diye belirtmiştim ,ama belki farklı öneriler de gelebilir :ok

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
32pfs5803/62 sahibiyim. gerek görüntü kalitesi olsun gerek uygulamaların çalışması olsun genel olarak çok memnunum. grundigin smart platformu iyi değil diye bu ürünü almıştım. grundigde netflix yok. toshiba için yorum yapamıcam pek bir bilgim yok ama fiyat olarak uygun.

Hocam kanal geçişleri hakkında çok şikayet var elindeki model hakkında. Kaç saniye sürüyor kanal geçişleri? Smart özelliği nasıl?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri