3000 tl sınırlı smart tv tavsiyesi istiyorum

canmuhabbet41

Yeni Üye
25 Kas 2019
8
3
49
Takipçiler
0
3000 tl bütçem var. 3000 tl lik smart tv nin en iyi olanını tercih etmek zor.
43inch alt sınır ekran düşünüyorum.genelde film izlerim.futbol izlemem.
profilime uygun öneri yapacak arkadaşlara teşekkür ederim.

canmuhabbet41

Yeni Üye
25 Kas 2019
8
3
49
Takipçiler
0
bütçeme göre bu iki tv arasında kaldım.LG 43UM7100PLB 43----samsung 43RU7100 43 özelliklere bakınca fark yok gibi.
bu tv lerden hangisi daha sorunsuz.

Ertanpel

Bronz Üye
9 Nis 2019
75
18
27
Takipçiler
0
49 inç baktınızmı hiç benim bütcem düşüktü 49uhl650 adık memunum size
49ud8200 vestel
49V6863 toshiba 3200 filan ama arastırın derim
Toshibayı bilmiyorum ama vestel smarttan pek beklentiniz yok ise bence görüntü başarılı Adem Helvacı @Adem Helvacı abimiz marka model pek önermez ama size gerekli bilgiyi verir
Ama benim gözümde 43" tv 2700 tl etmez artık fiyatlarda bizmi geri kaldık yoksa fiyatlarmı aldı başını gitti tartışılır siz karar verin

canmuhabbet41

Yeni Üye
25 Kas 2019
8
3
49
Takipçiler
0
49 inç baktınızmı hiç benim bütcem düşüktü 49uhl650 adık memunum size
49ud8200 vestel
49V6863 toshiba 3200 filan ama arastırın derim
Toshibayı bilmiyorum ama vestel smarttan pek beklentiniz yok ise bence görüntü başarılı Adem Helvacı @Adem Helvacı abimiz marka model pek önermez ama size gerekli bilgiyi verir
Ama benim gözümde 43" tv 2700 tl etmez artık fiyatlarda bizmi geri kaldık yoksa fiyatlarmı aldı başını gitti tartışılır siz karar verin
sizin aldığınız 49uhl650 yi bende almak isterim.fakat bende şans yok tv im 2 aralık da bozuldu.
5 gün daha erken bozulsa idi tercihim sizin aldığınız tv olurdu.49uhl650 yi bulunduğum bölgede bulamadım.
kocaeli de ikamet ediyorum.A101 e tel no biraktım.kocaeli merkez arar haber veririz dediler.pek umutlu değilim.

BlackSea 

Süper Moderatör
3 Eki 2017
1,689
113
27
Takipçiler
16
Adem abimin de çok güzel bir incelemesi mecvut TV hakkında bulunmaz hizmet bence . İncelemeye bakın değerlendirin fiyatı da iyimis.

cetinsalih 

Aktif Üye
2 Ara 2019
13
3
24
Takipçiler
0
bütçeme göre bu iki tv arasında kaldım.LG 43UM7100PLB 43----samsung 43RU7100 43 özelliklere bakınca fark yok gibi.
bu tv lerden hangisi daha sorunsuz.
Hocam selamlar,
Smart özelliği kullanmanın keyifli yanı kumanda üzerinden işlemlerinizi rahatça yapabilmenizdir. Bu hususta LG almanızı öneririm, UM7100 modellerinde sihirli kumanda çıkmıyor ama sihirli kumanda destekli. İnternetten yahut LG mağazasından 150-250 lira bandında bir kumanda alarak bunu sağlayabilirsiniz. Smart TV kullanımında WebOS işletim sistemi hem etkili hem güzel. LG sihirli kumanda üzerinden; Türkçe sesli komutlarla ile hem uygulamalarda (Netflix, Youtube vb.) hem de normal kullanımda (kanal geçişi, ses, açma-kapama vb.) işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca kumandayı mouse gibi kullanabiliyorsunuz. Diğer cihazların çoğunda aşağı ve yukarılarla hareket ettirirken örneğin Samsung'un belirttiğiniz modelinde kumandadan yalnızca ingilizce komut verebiliyorsunuz.

Haricen Samsung RU7100 ile görüntü farkı olmayan Samsung RU7105 modeli ile LG UM7100PLB modellerinin görüntü kalitesini kıyaslayabilmeniz için gene bu forumda yer alan diğer konunun linkini ekliyorum; umarım yardımcı olabilmişimdir.

canmuhabbet41

Yeni Üye
25 Kas 2019
8
3
49
Takipçiler
0
Adem abimin de çok güzel bir incelemesi mecvut TV hakkında bulunmaz hizmet bence . İncelemeye bakın değerlendirin fiyatı da iyimis.

malesef kocaeli /karamürsel bayilerinde kalmamış.tel bıraktım .kocaeli genel merkezi arayıp haber verecekler.
Mesajınız Birleştirildi:

Hocam selamlar,
Smart özelliği kullanmanın keyifli yanı kumanda üzerinden işlemlerinizi rahatça yapabilmenizdir. Bu hususta LG almanızı öneririm, UM7100 modellerinde sihirli kumanda çıkmıyor ama sihirli kumanda destekli. İnternetten yahut LG mağazasından 150-250 lira bandında bir kumanda alarak bunu sağlayabilirsiniz. Smart TV kullanımında WebOS işletim sistemi hem etkili hem güzel. LG sihirli kumanda üzerinden; Türkçe sesli komutlarla ile hem uygulamalarda (Netflix, Youtube vb.) hem de normal kullanımda (kanal geçişi, ses, açma-kapama vb.) işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca kumandayı mouse gibi kullanabiliyorsunuz. Diğer cihazların çoğunda aşağı ve yukarılarla hareket ettirirken örneğin Samsung'un belirttiğiniz modelinde kumandadan yalnızca ingilizce komut verebiliyorsunuz.

Haricen Samsung RU7100 ile görüntü farkı olmayan Samsung RU7105 modeli ile LG UM7100PLB modellerinin görüntü kalitesini kıyaslayabilmeniz için gene bu forumda yer alan diğer konunun linkini ekliyorum; umarım yardımcı olabilmişimdir.

bu tv lerin fiyatı limitlerim dahilinde değil.yinede teşekkür ederim tavsiye için.

Son düzenleme:
Üst Alt