3000₺ altı televizyon tavsiyesi.

Y Çevrimdışı

yusufbhr

Yeni Üye
28 Haz 2019
12
41
Öncelikle herkese selamlar. Evimde Samsung'un UE37C5100QWXTK modeli var. Alalı 10 yıl oluyor neredeyse. Zamanında çok araştırmıştım fakat daha büyük ekranını almaya gücüm yetmemişti. Şimdi ise biraz ekran büyütmek, biraz akıllı özellikler, biraz modaya uymak gibi nedenlerle televizyonumu değiştirmek istiyorum. Bir çok forumu dolaştım ama hepsinde karmaşık bilgiler var ve donanimhaber gibi kaynaklarda birisinin iyi dediğine diğeri kötü diyor ve hemen kavga başlayıp konu unutuluyor. Neyseki adem A Ado abimiz sayesinde bu forumla tanıştım ve üye oldum hemen hemen tüm konuları okudum. Fazla uzatmadan istediğim özelliklere gelecek olursam,
Boyut olarak 48-49-50-55" olsun istiyorum
Smart Tv olsun (bu çok önemli çünkü netflix, bluetv, youtube gibi uygulamaların olması, yada yüklenebilir olması şart.)
Dahili uydu alıcının olması önemli değil zira evimde Teledünya kullanıyorum. Ayrıca DVB-C olması lazım bulunduğum sitede bu kaynaktan lig maçlarını izliyorum (bu arada eve haftada en az 2 defa kaç izliyorum)
Harici bellek ile film izlerim bol bol mov yada mkv formatlı. Bu bilgiler ışığında beni yine bir 5-10 sene götürebilecek tv tavsiyelerinize ihtiyacım var. Marka takındım yoktur.

20190706_135106.jpg

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Bu fiyatlara sanırım zor.
Uygun tv alıp yanına android box almak daha uygun olur gibi.

Y Çevrimdışı

yusufbhr

Yeni Üye
28 Haz 2019
12
41
Bu fiyatlara sanırım zor.
Uygun tv alıp yanına android box almak daha uygun olur gibi.

Android box almak istemiyorum daha önce almıştım beğenmedim. Ayrıca bu fiyatlara neden zor olduğunu açıklarsanız araştırmalarımı ona göre yönlendiririm.

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Awox u5600 android 4k tv iyi olabilir 2289tl fiyatinda hepsiburada'da mevcut

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yusufbhr

Yeni Üye
28 Haz 2019
12
41
Aslında iki televizyonu da çok beğeniyorum. Awox'un arayüzünde bir süre sonra kilitlenmeler olasından korkuyordum. A Ado Abi de bir keresinde birisi benim gibi özellikler isteyince vestele bakma daha iyi arayüzlerine bak dedi diye hatırlıyorum sanki. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

Y Çevrimdışı

yusufbhr

Yeni Üye
28 Haz 2019
12
41
Arkadaşlar bütçe güncellemesi yaptım. Bütçemi 4000₺ olarak güncelledim ama başlığı güncelleyemiyorum. Tavsiyeleri 4000 altı olarak alabilirim.

S Çevrimdışı

Systemci

Yeni Üye
8 Tem 2019
32
36
Awox u5600 android 4k tv iyi olabilir 2289tl fiyatinda hepsiburada'da mevcut

Hocam kullanan biri olarak söylüyorum. Eğer ilk alımda problem yaşamazsanız kesinlikle paranızı çöpe atmayın derim. Parasının hakkından fazlasını veren bir cihaz gerçekten. Konusunda nacizhane yorumlarımı yaptım.

zatrox Çevrimdışı

zatrox

Aktif Üye
5 Haz 2019
73
41
Hocam televizyonun kalınlığı nasıl, yandan bir fotoğraf paylaşmanız mümkün mü?
Bir de önden bakarken çerçevenin plastik kalitesini merak ediyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt