300 iPhone Çalınmış

Rak_Benadam 

Bronz Üye
Kuyumcu soygunundan daha fazla haber değeri taşıyan bir haber bence.

300 ayfon dünya kadar para 💰💰 eder.

Puzik 

Silver Üye
Telefonları kullanamazlar ama yedek parça olarak kullanılabilir sanırım.

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
APPLE global çapta bloke eder serilerini muhtemelen. yedek parça olurlar
Bloke dediğin cihaz birleşikken işe yarar, sökülüp satılan cihaz daha fazla kazandırır çalana. :hihi
Haberde de mağaza ismi de verilmemiş, girip çaldıklarını zannetmiyorum, bence mağazanın kendisi bu işi yapmış olabilir.

hareketliperde 

Bronz Üye
Bloke dediğin cihaz birleşikken işe yarar, sökülüp satılan cihaz daha fazla kazandırır çalana. :hihi
Haberde de mağaza ismi de verilmemiş, girip çaldıklarını zannetmiyorum, bence mağazanın kendisi bu işi yapmış olabilir.
evet hocam bende öyle diyorum. anakart dışında neyi varsa satarlar. ekran batarya ıvır zıvır :fiskos

ramchomania 

Platin Üye

Mağazadan fiilen çalınmadığı kesin öyle olsa haberlere de çıkardı

Başka bir sitede yorumda İstanbul'da ki vatan bilgisayar şubelerinden birisi diye yazılmış

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
Mağazadan fiilen çalınmadığı kesin öyle olsa haberlere de çıkardı

Başka bir sitede yorumda İstanbul'da ki vatan bilgisayar şubelerinden birisi diye yazılmış
İçeride yapılan organize bir iş olabilir.
Bir ara x isimli bir kargo şirketinin dağıtım merkezinde yeni iPhone'lar çalınıyordu.