3 bin - 5 Bin TL Arası Tv Tavsiyesi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Max 3- 5 bin tl civarına bir tv bakıyoruz. Önerilere açığız. Uygun fiyata büyük ve kaliteli bir tv herkesin hayalidir bizimki de biraz öyle ama tabi fiyat dolayısıyla yerimizi de biliyoruz :hihi
Şöyle samsung panel bir vestel olabilir başka markalarda olabililir fiyat düşük yelpaze geniş :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Yeni ise girdim malum yoğun çalışıyorum yada ben öyle sanıyorum alismadigim için ? anca donebildim . A Ado hocam 5 bin ama 4 bine veya 3.5 a misal şu var kaymak gibi dersen daha iyi olur ne kadar ucuz o kadar iyi ??? Umut Barış Umut Barış a uyumayalım 5600 çok ?

V Çevrimdışı

Volkanco

Yeni Üye
15 Nis 2019
6
36
A Ado, hocam 3500 max bütçeli genel anlamda film , dizi , belki ilerde bi pes4 falan da bağlayıp oyun oynayabilirim , ara sıra maç izlerim kanal geçişleri güzel ila kendi içersinde bi uydu alıcısına gerek te yok harici birşey de alıp bağlayabilirim tv yayınları için , 4K arayüzü basit anlaşılır ve kasma donma yapmayacak güzel bir tv tavsiyeniz nedir acaba? Bugün yada yarın sipariş vericem gönül55inch ten yana ama bütçe kısıtlı. 49,50inch bir tv tavsiyesi ederseniz çok sevinirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri