29 Nisan - 17 Mayıs Arası Tam Kapanma Olacak

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Haftasonu kapanmasından daha kalabalık 'tam kapanma'
İtalya'da ilk virüs görülen il açıklanarak, o bölgeden göçe sebebiyet verdiler ve çöküş ani oldu.

Dün baktım haberlere, güneye giden ana arterler çok yoğundu... Kuzeyden aldılar virüsü güneye boca ettiler... Geçmiş olsun.

* * *

Anladığım kadarıyla, toplumun her kesimine bulaşsın, geriye kalan sağlar bizimdir diye düşünüyorlar.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İtalya'da ilk virüs görülen il açıklanarak, o bölgeden göçe sebebiyet verdiler ve çöküş ani oldu.

Dün baktım haberlere, güneye giden ana arterler çok yoğundu... Kuzeyden aldılar virüsü güneye boca ettiler... Geçmiş olsun.

* * *

Anladığım kadarıyla, toplumun her kesimine bulaşsın, geriye kalan sağlar bizimdir diye düşünüyorlar.
Zaten çoğu insan ya memleletine yada yazlığına tatile gitti. Kimisi ekmek parası geçim derdine düşmüş, kimiside seviniyor tatil yapacağım diye. Zihniyet bu malesef, kapanmadan önce millete 2-3 gün süre verdiler resmen giden istediği yere gitsin diye.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33

* * *

Abi bizden çıktı size doğru geliyor işin türkçesi bu :)))

Biz elimizden geleni yaptık yeaaaaaaa düşüncesi :))

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

* * *

Screenshot_20210429-173552.png
20210429_135344.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri