45 binlik araci bize 200bine satan kim

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış

videoyu izledikten sonra böle bişey nasıl olur 45 olan şey 5 kat fazla satmak
bu nasıl bir soygundur
kendin üretmiyon dayıyorsun milletine
milletinin sırtından kazanarak birde iş yaptım diyorsun.
yazıklar olsun
bu sistem güzel bizi bu hale getiren insanlarımız
caminin suçu yok içindeki sakatsa cami ne yapacak.

B Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
Öncelikle şunu belirtim sonuna kadar haklısın ama şunu da belirtmeden geçemiyecem nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama istanbulda trafik içler acısı,demek adamlar böyle yapmazsa millet trafikte birbirini boğazlıcak.
Geçen izmit e gitmem icap etti yeminlen otobanda trafik tıkanmıştı gözlerime inanamadım bir arkadaşım geçen kurban bayramında malatya ya gitmişti adam yeminle ankara çıkışına kadar santim santim gittik diyordu normalde 13-14 saatli yolu yaklaşık 28 saate gitmişler bunlar şehirler arası yollar istanbul un içini anlatmama gerek varmı bilmiyorum yinede dediğim gibi bu anlattıklarım bir aracın fiyatının bu kadar yüksek olmasını haklı çıkarmaz ama trafikteki tek kişilik araçları gördükçe bir depo benzin fiyatının neredeyse bir bardak suya eşit olduğunu da düşünmeden edemiyorum

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Her şey düzelir ama bu ülke asla... Temel yapı bozuk olunca, tepedekiler de çok güzel kullanıyor bu durumu...

Adam fabrika kurmuş, binlerce işçi çalıştırıyor, teknoloji harikası araba üretiyor, yetmiyor senin ülkenin limanına kadar bu arabayı 50 liraya getiriyor, sen hiç bir şey yapmadan 150 liraya satıyorsun... Sonra da, ekonomik savaş var, üzerimize oynuyorlar, dıj güjler diye yine bu 150 liraya araba sattıklarına nağme yapıyorsun...

Vekil 2 yıl sonunda emekliliğe hak kazanıyor, 1 liralık benzin 3 liraya satılıyor, yurt dışından hediye cep telefonu gelse 500 lira hava parası isteniyor falan filan inter milan... Kim gelirse gelsin bu sistemin içinde bir süre sonra aynı yolun yolcusu oluyor, o yüzden siyasi iktidara ona buna suç bulmaya gerek yok... Suç bizde... Bireysel olarak herkes bu durumdan sorumlu...

Ben şimdi bunları yazıyorum ya; yarın bana da aynı yetkiler verilse, bana da her şey mübah sayılsa, ben daha fazlasını yaparım... Çünkü, sistem oraya gelen insana her haltı yiyebilirsin ve kimsenin sesi çıkmaz diyor.

:kas

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Öncelikle şunu belirtim sonuna kadar haklısın ama şunu da belirtmeden geçemiyecem nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama istanbulda trafik içler acısı,demek adamlar böyle yapmazsa millet trafikte birbirini boğazlıcak.
Geçen izmit e gitmem icap etti yeminlen otobanda trafik tıkanmıştı gözlerime inanamadım bir arkadaşım geçen kurban bayramında malatya ya gitmişti adam yeminle ankara çıkışına kadar santim santim gittik diyordu normalde 13-14 saatli yolu yaklaşık 28 saate gitmişler bunlar şehirler arası yollar istanbul un içini anlatmama gerek varmı bilmiyorum yinede dediğim gibi bu anlattıklarım bir aracın fiyatının bu kadar yüksek olmasını haklı çıkarmaz ama trafikteki tek kişilik araçları gördükçe bir depo benzin fiyatının neredeyse bir bardak suya eşit olduğunu da düşünmeden edemiyorum
can dostum ben istanbulda yaşayan Malatya arapkirli olan biriyim aslen.arkadaşına bol bol selam söylermisin malatyalıdır bizimdir.:)
işin özüne gelirsek malatya bir yana, adam gürcistandan satın alıyor gürcistan çokmu gelişmiş çokmu önde bir ülke.tabiki hayır.sen milletini sömürge yaparsan bu millet seni baş tacı yaparken senin kanın ne olacak yönetenlere sölüyorum.
bak sen bile diyorsun araç pahalı olmasa otobanda yer kalmaz.bunu bile derken milletini devletini düşünerek zarar gelmesin diye söylüyorsun.söylemende gerek.çünkü yol yaptım demeyi biliyor ama neyi yaptıgını bilmiyen zihniyet.bunların ticaretten KURAN dan haberleri yok.işi ehline vermediğimiz sürece hep sürecek bu durumlar.telefon getiriryorsun ona para arabaya para ne işe yarıyor bu devlet demezmi onu babamın oğluda yapar.senin ne özelliğin var ney yaptın demezlermi?5 kat pahalıya mal edeceksin ayıp ayıp.benzin fiyatları bile 3veya 4 kat pahalı.elin gavur amerikalısı dediğin gibi benzine sudan az veriyor.sanki onun ülkesinde otoban yokmu?gürcistanda otobanmı çokta bu kadar ucuz?diğer arkadaşımda kim gelirse gelsin bu sisteme uymalı demiş.hayır efendim ben uymuyorum.bende ticaret yapıyorum inadınada bozulmuyorum.geri kafalı desinler siyaset yapmayı bilmiyorum desinler kusra bakmayın 3 günlük dünya için kıvırmayada gerek yok.yorum yazan arkadaş sistem için sölüyor doğruda yorum yapıyor ona lafımız yok bunuda söleyim.zaten ölecegim ne gerek var sitrese girmeye.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt