27000 - 33000 TL arası 12000 BTU Klima Önerisi

U Çevrimdışı

Uzayozkan

Yeni Üye
13 Tem 2024
2
27
Merhabalar Adem beyin youtube kanalını uzun zamandır takip ediyorum ve tavsiyeleri üstüne Midea Xtrema Save 12000 BTU klima için fiyat aldım Fiyatı 28.500 TL (4 metre bakır boru montaj dahil fiyat). Bu fiyat bandında bana önerebileceğiniz başka klimalar varsa yardımlarınızı bekliyorum çünkü gerçekten araştırdıkça daha da karışıyor her şey ne yapacağımı şaşırdım. Adem beyin de son videosu olan Donanım Haber ile yaptığı videoda Midea klimaların fiyatının yüksek olduğundan dem vurmuş. Bundan ötürü önerdiğiniz marka model önerilerinizi bekliyorum.

Samsun Atakum ilçesinde yaşıyorum, ortalama yaz sıcaklığı 30 35 derece arası geçiyor Temmuz Ağustos aylarında. Sadece gündüz çalışacak ve 15 16 metrekare bir ofis odasını soğutmak için kullanacağız.

Şimdiden çok teşekkür ederim herkese.

Sota Sota

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
2 senedir Midea'nın fiyat politikasını eleştiriyorum, Bazıları Toshiba, Daikin, Mitsubishi bir tutmaya çalıştı fakat bu forum altına buna müsade etmedim. Midea F/P makinadır daha ötesi değil.

Buradan üstüne basarak söylüyorum uzun garanti süresine bakarak alım yapmayın. 2 Sene sonra distribütörün sözleşmesi fesih olsa sizin garantiler yalan olur.

Sistem odasını soğutmak için alacaksanız bu fiyatlara çıkmanıza gerek yok.
sevgili istismar istismar, ustadın verdiği cihaz işinizi rahatlıkla görür.

U Çevrimdışı

Uzayozkan

Yeni Üye
13 Tem 2024
2
27
2 senedir Midea'nın fiyat politikasını eleştiriyorum, Bazıları Toshiba, Daikin, Mitsubishi bir tutmaya çalıştı fakat bu forum altına buna müsade etmedim. Midea F/P makinadır daha ötesi değil.

Buradan üstüne basarak söylüyorum uzun garanti süresine bakarak alım yapmayın. 2 Sene sonra distribütörün sözleşmesi fesih olsa sizin garantiler yalan olur.

Sistem odasını soğutmak için alacaksanız bu fiyatlara çıkmanıza gerek yok.
sevgili istismar istismar, ustadın verdiği cihaz işinizi rahatlıkla görür.
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim diğer yazdığınız yazıları da okuyarak LG Dualcool Plus PC12SQ 12000 BTU modelini de inceledim bu model de hoşuma gitti. Aslıdna ileriye yönelik bir klima baktığım için bu fiyatlara çıkıyorum. İş yerimiz kiralık olduğu için eğer oradan ayrılırsak klimayı eve taşıyıp kullanmayı düşünüyorum. Sanırım LG Dualcool Plus PC12SQ 12000 BTU modelini tercih edeceğim. Belki Midea yetkilileri bu durumun farkına varıp ilerleyen zamanlarda fiyatlarında revizyona giderler :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
İş yerimiz kiralık olduğu için eğer oradan ayrılırsak klimayı eve taşıyıp kullanmayı düşünüyorum. Sanırım LG Dualcool Plus PC12SQ 12000 BTU modelini tercih edeceğim. Belki Midea yetkilileri bu durumun farkına varıp ilerleyen zamanlarda fiyatlarında revizyona giderler :)
Ev ortamında da kullanmayı düşünüyorsanız LG seçiminde OK.
Fiyat politikası olarak geri adım atacaklarını sanmıyorum çünkü defalarca ilk ağızdan yönetici büyüğümüze durumu izah ettim. Sonuç 0

Benzer hataya daha önceki distribütör olan Modern Klima da düştü şuan dükkan kapalı.!

Geri
Üst Alt