Spotify ve Netflix İndirimleri

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Spotify ve Netflix’te efsane indirim sizlerden gelen yoğun istek üzerine yıl sonuna kadar devam ediyor! 31 Aralık 2018’e kadar ‘Ayın Enparalısı’ olduğunuz her ay Spotify ve Netflix üzerinden Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapacağınız aylık toplam 30 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %50’si Enpara.com’dan!
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için:
  • Enpara.com müşterisi olmanız,
  • 1 Temmuz 2017 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Encard'ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Spotify ve Netflix üzerinden harcama yapmanız,
  • Harcama yaptığınız her ay, harcama tarihinden bağımsız olarak, ayın son gününe kadar olmanız yeterli.
Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

netflixenpara.png

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Nasıl ayın enparalısı olunur ? Aşağıdaki maddelerden en az 5 tanesini 1 ay içinde gerçekleştirirseniz ayın enparalısı olursunuz.

1 - Hesabınıza en az 100 TL'lik para girişi

2- En az 100 TL'lik para transferi

3- En az 100 TL'lik kredi kartı borcu ödeme

4- En az 1 adet fatura ödeme

5- En 1 adet cep telefonu TL yükleme

6- En az 1 adet ATM den para çekme

7- En az 1 kez Encard veya Enpara kredi kartı ile para harcama

8- Bir önceki ay hergün en az 5000 TL mevduat

9- Bir önceki ay düzenli kredi ödeme

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Nasıl ayın enparalısı olunur ? Aşağıdaki maddelerden en az 5 tanesini 1 ay içinde gerçekleştirirseniz ayın enparalısı olursunuz.

can dostum ilk üye oldugunda 3 ay sana 4 tanesini yapsan yeterli:)ben her ay ayın enparalısı oluyorum.çok memnunum.havale ücreti fatura ödeme ücreti gibi saçmalıklar yok.kart ücreti hesap kullanım ücreti yok.1 günde 5 maddenin hepsini yapıyorum.100tl ve üstü para gelsinki kredi kartı istediğin bankanın ödemesini yapasın.başkasına havale edersin.1 tane faturada ödenir.netflixte burdan ödersen alışverişte yapmış olursun:)alsana 5 madde:)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
can dostum ilk üye oldugunda 3 ay sana 4 tanesini yapsan yeterli:)ben her ay ayın enparalısı oluyorum.çok memnunum.havale ücreti fatura ödeme ücreti gibi saçmalıklar yok.kart ücreti hesap kullanım ücreti yok.1 günde 5 maddenin hepsini yapıyorum.100tl ve üstü para gelsinki kredi kartı istediğin bankanın ödemesini yapasın.başkasına havale edersin.1 tane faturada ödenir.netflixte burdan ödersen alışverişte yapmış olursun:)alsana 5 madde:)
Aynen hocam bendede Enpara kart var zaten , bilmeyenler için maddeleri yazdım. 5 maddeyi yerine getirmek çok basit. İnsanlar ayın enparalısı olmayı zor birşey sanabilirler , diğer bankalar gibi yok 500 tl yok 1000 tl üzeri alışveriş yaparsan olursun gibi birşey değil :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Ben çoğu zaman oluyorum ama işime yaramıyor. :kop
Geçen kredi istedim vermediler ama. :durt

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben çoğu zaman oluyorum ama işime yaramıyor. :kop
Geçen kredi istedim vermediler ama. :durt
Can dostum şimdi kredi çekmek çok sakat.ben 2016 da ticari kredim yükselsin diye puanım 15bin çektim 24 ay 2000₺ faize boşuna para verdim.simdi cekseymisim 7bin verecekmisim.bu ne ya soygun.gerci isbankasindan aldım ama fark yok.faiz haramdır.enpara kredi kartım var avantajı çok.en güzeli bence.6 ay taksit yapıyor faizsiz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Can dostum şimdi kredi çekmek çok sakat.ben 2016 da ticari kredim yükselsin diye puanım 15bin çektim 24 ay 2000₺ faize boşuna para verdim.simdi cekseymisim 7bin verecekmisim.bu ne ya soygun.gerci isbankasindan aldım ama fark yok.faiz haramdır.enpara kredi kartım var avantajı çok.en güzeli bence.6 ay taksit yapıyor faizsiz

Elektroniğe 6 taksit sınırı getirdikleri için almak istedim.
Nakitim olsa zaten taksitin yüzüne bakmam.
3600 TL ye 5200 ödeyecektim.
Olmadı.
Kredi kartımın birkaç ay asgarisini ödedim diye böyle yaptılar.
Kapattım şimdi kartı, sadece vadesize arada nakit atıyorum.
Sistem onların olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri