22PF5065S MODEL VESTEL TV DİGİTÜRK MODÜL DESTEĞİ

A Çevrimdışı

aytac23 

Yeni Üye
20 Haz 2020
9
47
22PF5065S MODEL 7051427300450 SERİ NUMARALI VESTEL TELEVİZYONUMDA DİGÜTÜRK MODÜL KULLANMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
ŞU AN V.0.6.6A YÜKLEDİM KANALLAR GELMİYORDU GELDİ AMA YAYIN GELMİYOR ŞİFRELİ KANAL DİYE KALIYOR.MODÜL ARÇELİK SAMSUNG LG VESTELİN BAZI MODELLERİNDE DENEDİM AKTİF

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Mb82 kart görünüyor ,olması lazım ama acaba tvde CI+ özellği varmı ,yoksa sadece CI mı :alala

A Çevrimdışı

aytac23 

Yeni Üye
20 Haz 2020
9
47
onu bilmiyorum adece modül girişi var modülü ve kartı görüyor ama yayın gelmiyor lg samsung arçelik modellerde denedim bazı vestel modellerde denedim ok
ama kendi televizyonumda çalıştıramadım anlaşılan vestelin mükemmelliği ile karşı karşıyayım admin dahi mesaj yazmadı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
onu bilmiyorum adece modül girişi var modülü ve kartı görüyor ama yayın gelmiyor lg samsung arçelik modellerde denedim bazı vestel modellerde denedim ok
ama kendi televizyonumda çalıştıramadım anlaşılan vestelin mükemmelliği ile karşı karşıyayım admin dahi mesaj yazmadı
Ben yazdım ya :)
Ayrıca diğer vestelerde de sıkıntı çıkmamış ,acaba tvde daha önceleri bir işlem yapıldı mı :alala

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Yani insanlar müsait oldukça, denk geldiği üyeye yardım ediyor ama bu yazdığınız da ne bileyim şimdi. :alala
teraspy teraspy yukarıda yazmış TV'deki modül girişi CL mi CL+'mı diye.
Sanırsın burası Vestel müşteri hizmetleri. :slap

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yani insanlar müsait oldukça, denk geldiği üyeye yardım ediyor ama bu yazdığınız da ne bileyim şimdi. :alala
teraspy teraspy yukarıda yazmış TV'deki modül girişi CL mi CL+'mı diye.
Sanırsın burası Vestel müşteri hizmetleri. :slap
Vestel Müşteri Hizmetlerinden dahi alamadıkları hizmeti bu forumda sunabildiğimiz ortada. Her konuyu şak diye 5-10 dakikada çözünce ve genel kitlede bir alışkanlık olunca beklentiler de yüksek oluyor hali ile.

Aslında bilgiye ne kadar çabuk ulaşabildiklerinin farkında da değiller bence zira bu değerli üyemiz forumda da kimse cevap vermedi diyerek twit özelden yazmış bana. Sabah 9 da yazdığına 10 da cevap vermişim ama akşam 19:00 olmuş halen mesajımı okumamış mesela (Bu konuyu görünce aklıma geldi gidip baktım)

Yani sevgili Umut, Canını sıkma böyle şeylere. Kabul edelim ki ülkemizde gerçekten teknik destek konusunda bu küçücük aile olarak çok büyük bir fark yarattık, insanlara bazı şeylerin başarılabileceğini ispat ettik, bazı kesimleri rahatsız ettik, küfürler yedik, hakaretler işittik, yaptıklarımız kıskanıldı bok atıldı, çamur at izi kalsın politikası izlendi, halen youtube da tamirci mesleğinin bana göre yüz karası cehalet abideleri, onur şeref haysiyetten dem vurup hakaret ediyorlar mesela. Demek ki gerçekten doğru yoldayız, demek ki insanları bilinçlendirmek adına verdiğimiz mücadeleler karşılık bulmaya başlamış.

teraspy teraspy emmi sen de sıkma canını, arkadaşın tv de Digi Modül desteği yok. CI+ var ama protokol olarak digi modüle kapalı.

Yani insanları biz alıştırdık o nedenle sitem etmeye de hakkımız yok diye düşünüyorum.

Yaz yoğunluğu, herkes ciddi meşgul, biriken işler, yığılan montaj talepleri, hava cehennem ateşi, az daha sabır, güz gelince yine eskisi gibi sabahlayacağız hep birlikte :ok

A Çevrimdışı

aytac23 

Yeni Üye
20 Haz 2020
9
47
İşim gereği telefon kullanamadığımdan ve bulunduğum yerde internete giremediğimden yazılanlara bakamadım ve cevap yazamadım ilginize teşekkür ederim. VESTEL müşteri hizmetleri yardımcı olmayıp 1 hafta sonra servise yönlendirdi servis 120 tl hizmet bedeli yazılım ile hallederiz dedi bende bıraktım ama benim yüklediğim yazılımın aynısını yükledi ve sonuç alamadım. Araştırmalarım sonucu bu forum sitesine yazdım 1 aydır uğraştım sonunda televizyonumun desteklemediğini öğrendim teşekkür ederim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İşim gereği telefon kullanamadığımdan ve bulunduğum yerde internete giremediğimden yazılanlara bakamadım ve cevap yazamadım ilginize teşekkür ederim. VESTEL müşteri hizmetleri yardımcı olmayıp 1 hafta sonra servise yönlendirdi servis 120 tl hizmet bedeli yazılım ile hallederiz dedi bende bıraktım ama benim yüklediğim yazılımın aynısını yükledi ve sonuç alamadım. Araştırmalarım sonucu bu forum sitesine yazdım 1 aydır uğraştım sonunda televizyonumun desteklemediğini öğrendim teşekkür ederim.
Tamamdır sevgili aytac23 ,biz yine de buralardayız ,hele ben ve Umut Barış Umut Barış gece nöbetçisiyiz ,yine de bir sıkıntı olursa her zaman buradayız ,hepimiz :ok

A Çevrimdışı

aytac23 

Yeni Üye
20 Haz 2020
9
47
Teşekkür ederim kolay gelsin slm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

7051427 300450 seri nolu vestel 22PF5065S 22'' LED TV mevcut son yazılımını verebilirseniz sevinirim kolay gelsin

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Teşekkür ederim kolay gelsin slm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

7051427 300450 seri nolu vestel 22PF5065S 22'' LED TV mevcut son yazılımını verebilirseniz sevinirim kolay gelsin

Aşağıdaki konudan devam edelim ( seri numarayı o konuda paylaşmalısın burada zor görünür isteğin) :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt