2 sistem arasında kaldım tavsiyeniz ne olur?

G Çevrimdışı

gedrof

Yeni Üye
26 Eki 2022
19
28
Merhaba bir süredir para biriktiriyorum uzun vadede beni üzmeyecek bir sistem toplamayı düşünüyorum kasa, monitör, oyuncu koltuğu, oyuncu masası, klavye, mouse, kulaklık vs, hazır sistem arayışın dayım ben şuan 2 hazır sistem buldum fakat sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.

1.

2.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
diğer donanımları ilerde değiştirebilirsiniz ama işlemci sabit ve güçlü olmalı en azından başlangıç ryzen 7 olmalı bence.

i5 işlemcili olan bana daha mantıklı geldi 12 çekirdekli ama anakartı ilerisini düşünerek daha üst model alabilirsiniz.

G Çevrimdışı

gedrof

Yeni Üye
26 Eki 2022
19
28
diğer donanımları ilerde değiştirebilirsiniz ama işlemci sabit ve güçlü olmalı en azından başlangıç ryzen 7 olmalı bence.

i5 işlemcili olan bana daha mantıklı geldi 12 çekirdekli ama anakartı ilerisini düşünerek daha üst model alabilirsiniz.
Usta ben sadece VALORANT CSGO OYNUYORUM MANTİS 6800 olan beni 3-4 yıl idare etmez mi birde 240 Hz monitör alacağım 240 FPS rahat bir şekilde alirmiyim sizce ?

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
Ben oyunları playstationda oynuyorum pc deneyimim çok yok. idare eder ama mantis 6800 Ryzen 5 5600 6 çekirdekli i5 12 çekirdekli ben olsam i5 i alırdım monitör ve fps olayına bir şey diyemem ama Umut Barış Umut Barış yönlendirir diye düşünüyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri