2. El ps4 alınır mı?

C Çevrimdışı

cokoaz1

Yeni Üye
7 Eyl 2020
34
23
Selamlar herkese iyi günler dilerim. Ps4 slim 500 gb arayışı içindeyim. 2. El ilanlara göz attığımda bir ilanı favorime ekledim. Bu ilanda ps4 slim 500gb+2. Kol(orjjnal) +pes21, gta5, days gone, godofwar oyunları yanında olmak üzere 20 ay sony eurasia garantisi bulunmakta. Ve Fiyat 3000 TL. Sizce alınır mı?
Cihaz kutusu faturası herseyi mevcut ve 4 Aylık.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,822
İşin piyasasına yabancıyım. Fena değil gibi.
Tamirli olup olmaması önemli.
Çünkü adam gibi tamir edecek elektronikçi sayısı az.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Satıcı güven veriyorsa, ürün istenilen temizlikte ve nitelikte ise, fiyatı da cebe uyuyorsa her türlü ikinci el eşya alınır.

Neticede alış veriş bu.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Biz 5 bekliyoruz, sıraya girdik hala yok. Sanırım bir sıkıntı var 5 de. 4 piyasası burda 150 200 arası ama 200 olanda 15 oyun içinde oluyor. Bu arada bende 8 oyun kolu var ?

11 e 11 maç yapacağız az kaldı ?

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Bu alanda elimde ps3,ps4,xbox one s, psp olan tecrüebili biri olarak yorum yapayım :)

2.el olarak şu anda ps4 fat kasa almak mantıklı değildir. Slim kasa alınabilir. 0 fiyatı 3-3,5 bandında tek kol ile. Sizin söylediğiniz paket fiyat olarak gayet iyi. 2.kol da eurasia garantiliyse alınır. Sizin paketin fiyatı 3500 tabi 2. kol yok. Garanti süresi de 20 ay bence güzel fiyat.

Tabi şu an ps4 almak ne kadar mantıklı o düşünülür. Artık ömrünü tamamladı cihaz neredeyse. 2-3 yıl sonra oyun çıkmayacak yavaştan başladılar ps5 exc. demeye. Çok exclusive oyun taraftarı değilseniz xbox series s de alabilirsiniz.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Biz 5 bekliyoruz, sıraya girdik hala yok. Sanırım bir sıkıntı var 5 de. 4 piyasası burda 150 200 arası ama 200 olanda 15 oyun içinde oluyor. Bu arada bende 8 oyun kolu var ?

11 e 11 maç yapacağız az kaldı ?
Chip krizi büyüyor bunlar daha iyi günlerimiz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,822
Tabi şu an ps4 almak ne kadar mantıklı o düşünülür. Artık ömrünü tamamladı cihaz neredeyse. 2-3 yıl sonra oyun çıkmayacak yavaştan başladılar ps5 exc. demeye. Çok exclusive oyun taraftarı değilseniz xbox series s de alabilirsiniz.
Ben de aynı fikirdeyim aslında, yeni Xbox almak daha iyi bir fikir gibi.
Game Pass ile oldukça F/P gibi ülkemizde.
Uzun süre oyun oynamamış birisine Game Pass ilaç gibi gelecektir.

Eskimiş bir donanıma bu paraları vermek bana mantıklı gelmiyor.
PS3, PS4, PS5, Xbox One S & X, Series S & X AMD APU kullanıyor.
PS4'ün APU'su bence eskide kaldı.
İlgi var diye piyasası yüksek bence bizde.
Özellikle pandemi başında PS4 fiyatları uçtukça uçtu.

Bence yeni nesil XBOX daha mantıklı.
Önü açık, yeni bir cihaz almak daha mantıklı geliyor bana.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Elektronikte mümkünse yeni almak en güzeli.İçinde ne olacağı ne sürpriz çıkacağını düşünme stresi yeter.

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Ben de aynı fikirdeyim aslında, yeni Xbox almak daha iyi bir fikir gibi.
Game Pass ile oldukça F/P gibi ülkemizde.
Uzun süre oyun oynamamış birisine Game Pass ilaç gibi gelecektir.

Eskimiş bir donanıma bu paraları vermek bana mantıklı gelmiyor.
PS3, PS4, PS5, Xbox One S & X, Series S & X AMD APU kullanıyor.
PS4'ün APU'su bence eskide kaldı.
İlgi var diye piyasası yüksek bence bizde.
Özellikle pandemi başında PS4 fiyatları uçtukça uçtu.

Bence yeni nesil XBOX daha mantıklı.
Önü açık, yeni bir cihaz almak daha mantıklı geliyor bana.
Tabi orası öyle ancak hiç ps olmayan biri için ps4 mantıklı olabilir. Ps5 piyasada yok olsa bile 8k para 2,5 katı fiyat. Yurtdışından getirelebilir. Bu arada ps4 fiyatı şu an pahalı değil. 3000 tl avrupa ile kuru çarpınca benzer fiyata geliyor neredeyse.

Xbox konusu f/p olsada bilgisayarı varsa birinin mantıksız geliyor. exclusive oyun olmadığı için insanlar bilgisayara yöneliyor. Xbox bilgisayarınız yok ise ve exclusive oynamam diyorsanız iyi seçenek. Ayrıca gamepass evet mükemmel bir sistem, uygun fiyatlı çok oyun var. Ancak microsft studio ve yeni gelecek bethesda ve son olarak ea access dışında ki oyunları ansızın kaldırabilmeleri ile biliniyor. Oyun sizin olmadığı için 1 ay oynuyordunuz ara verdiniz tekrar döndüğünüzde oyun uçabilir.

Birde fiyat konusuu ise daha ilginç. ps store ile xbox store fiyatları çok farklı değil. Ps tarafı pahalı denir ama xbox da pahalı. Gamepass oyunlarına bakılıp alınabilir. Eğer size hitap ediyorsa ben last of us gibi oyunlar oynamam diyorsanız mantıklı.
Elektronikte mümkünse yeni almak en güzeli.İçinde ne olacağı ne sürpriz çıkacağını düşünme stresi yeter.

4 aylık bir cihazda çok fazla ihtimal yok aslında. Önemli olan nokta vidalara bakmak. vidalarda açılma var mı ve iz var mı. Sonrasında kasa da darbe var mı veya üstüne birşey dökülmüş mü. Son olarak 1 god of war açıp fan sesine bakmak gerekli. Eğer inanılmaz ses geliyorsa uzamak lazım oradan :)

C Çevrimdışı

cokoaz1

Yeni Üye
7 Eyl 2020
34
23
Tabi orası öyle ancak hiç ps olmayan biri için ps4 mantıklı olabilir. Ps5 piyasada yok olsa bile 8k para 2,5 katı fiyat. Yurtdışından getirelebilir. Bu arada ps4 fiyatı şu an pahalı değil. 3000 tl avrupa ile kuru çarpınca benzer fiyata geliyor neredeyse.

Xbox konusu f/p olsada bilgisayarı varsa birinin mantıksız geliyor. exclusive oyun olmadığı için insanlar bilgisayara yöneliyor. Xbox bilgisayarınız yok ise ve exclusive oynamam diyorsanız iyi seçenek. Ayrıca gamepass evet mükemmel bir sistem, uygun fiyatlı çok oyun var. Ancak microsft studio ve yeni gelecek bethesda ve son olarak ea access dışında ki oyunları ansızın kaldırabilmeleri ile biliniyor. Oyun sizin olmadığı için 1 ay oynuyordunuz ara verdiniz tekrar döndüğünüzde oyun uçabilir.

Birde fiyat konusuu ise daha ilginç. ps store ile xbox store fiyatları çok farklı değil. Ps tarafı pahalı denir ama xbox da pahalı. Gamepass oyunlarına bakılıp alınabilir. Eğer size hitap ediyorsa ben last of us gibi oyunlar oynamam diyorsanız mantıklı.

4 aylık bir cihazda çok fazla ihtimal yok aslında. Önemli olan nokta vidalara bakmak. vidalarda açılma var mı ve iz var mı. Sonrasında kasa da darbe var mı veya üstüne birşey dökülmüş mü. Son olarak 1 god of war açıp fan sesine bakmak gerekli. Eğer inanılmaz ses geliyorsa uzamak lazım oradan :)
bunu almayı düşünüyorum.3000 son fiyat verdi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

4 aylık bir cihazda çok fazla ihtimal yok aslında. Önemli olan nokta vidalara bakmak. vidalarda açılma var mı ve iz var mı. Sonrasında kasa da darbe var mı veya üstüne birşey dökülmüş mü. Son olarak 1 god of war açıp fan sesine bakmak gerekli. Eğer inanılmaz

Screenshot_20210421_111924_com.sahibinden.jpg
Screenshot_20210421_111919_com.sahibinden.jpg

6 aylık cihaz

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31

6 aylık cihaz
Sahibinden de olsa elden alın. Yada get açtırın kamera çekimi yapıp paket ile alın. Dediğim noktalar önemli. Ayrıca kollar v2 mi oda önemli. Detaylı faturalarının her kalemini inceleyip bakın. Sonrasında başınız ağrımasın.

C Çevrimdışı

cokoaz1

Yeni Üye
7 Eyl 2020
34
23
Sahibinden de olsa elden alın. Yada get açtırın kamera çekimi yapıp paket ile alın. Dediğim noktalar önemli. Ayrıca kollar v2 mi oda önemli. Detaylı faturalarının her kalemini inceleyip bakın. Sonrasında başınız ağrımasın.
Herseyi eurasia garantili kollar oyunlar dahil. Vatancomputerdan almış cihaz sahibi arkadaş 6 ay önce. alınabilir diyorsunuz yani :)

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Maalesef her gün kötü örnekleri duyunca insan ister istemez tedirgin oluyor. Sahibinden'de kargo ile hiçbir şey almayın derim. Aynı şehirde iseniz mutlaka gidip test edin. Bir tanıdığım piyasa fiyatına göre uygun görüp iphone alıyor böyle, parayı yollayıp telefon gelmeyince bir güzel dolandırılıyor, maalesef sahibinden çok yardımcı da olmuyor bu tarz konularda. Makineyi god of war'da yarım saat test edin, fan sesi normalse alınabilir.

Geri
Üst Alt