180x190 yatak önerisi

E Çevrimdışı

Elweald

Aktif Üye
12 Haz 2024
70
24
Arkadaşlar merhaba 2 bazayı birleştirip üstüne yatak almak istiyorum. İnternette birkaç yerde buldum güvenilir mi sağlam mı bilmiyorum. Öneriniz varsa söylerseniz sevinirim.

Bulduklarım:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Nakit alacaksan eğer mağazaları da dolaş (tabii nerde ikamet ettiğinizi bilemiyorum ama mutlaka vardır satış yerleri) ,Hele ay sonuna doğru denk getirirsen ucuza da alabilirsin (nakit olarak)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Yaylı yataklar ilk zamanlar güzel oluyor fakat uzun dönem kullanımda çökme yapması nedeniyke eklem ağrılarına neden oluyor.

180x220 ebadında yaysız visko yatak alıp bu defteri 10 yıl önce kapattım.

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
20 Kas 2019
671
50
Vay be eskiden ne güzel somyalar vardı. Üstündeki yatak küsküden ağır pambık... Hele hallaç geldiyse, sonraki ay yatması... Üffff, tarif edilemez. hele hele altındaki somya bulgar somyası ise zaten bırakın beni, o yatağın içinde yaşayayım :kiskis

somya:
somyac96d30ed4bae8d37.jpg

bulgar somyası:
bulgarsomyasi.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Vay be eskiden ne güzel somyalar vardı. Üstündeki yatak küsküden ağır pambık... Hele hallaç geldiyse, sonraki ay yatması... Üffff, tarif edilemez. hele hele altındaki somya bulgar somyası ise zaten bırakın beni, o yatağın içinde yaşayayım :kiskis

somya:

bulgar somyası:
bulgarsomyasi.jpg
Bizde ikisi de vardı ,hatta köydeki evde vardı daha 3 yıl öncesine kadar(satana kadar) :)

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,124
43
Soub sleep markasının yatağını ve yastığını kullanıyorum oldukça rahat ve F/P olarak gayet iyi.

Deimos Çevrimiçi

Deimos

VIP
6 Nis 2018
849

somya:

bulgar somyası:
bulgarsomyasi.jpg
İkisinden de vardı. Hatta Bulgar somyasında ben yatıyordum, diğerinde Rahmetli Babaannem, Benimkinde ortadaki yaylardan birisi arada yerinden kayıp çıkıyordu. Ne günlerdi 😠

Geri
Üst Alt