17MB97-98 0.45.23.39 Çekirdek Yazılım Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
Cvp: 17MB97-98 0.45.23.39 Çekirde Yazılım Çıktı

Ado' Alıntı:
Ekoo37' Alıntı:
Mb100 yeni yazılım test etme şansın oldumu reis?

Gönüllü olmak istermisin ? :ado:

Ado reis burada yayınlanmış tv yazılımları vestel tarafından test edilip ondan sonra kullancıılara dağıtılmıyormu böyle bir durum yoksa risk alıp heyecan yaşamak istemiyorum ayrıca diğer yazılımlarda rahat bir şekilde yayınlarken mb100 de yayınlanmasnda neden bu kadar çok çekiniyorsun anlamadım :smart:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Ekoo37' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Gönüllü olmak istermisin ? :ado:

Ado reis burada yayınlanmış tv yazılımları vestel tarafından test edilip ondan sonra kullancıılara dağıtılmıyormu böyle bir durum yoksa risk alıp heyecan yaşamak istemiyorum ayrıca diğer yazılımlarda rahat bir şekilde yayınlarken mb100 de yayınlanmasnda neden bu kadar çok çekiniyorsun anlamadım :smart:

Aslında cevabını herkesin bildiği bir soruyu soruyorsun.
Ben OKEY almadan hiç bir yazılımı yayınlamadım bu güne kadar :ok:

MB100 lerin yazılım geliştirme çalışmalarının kesildiğini geçen sene duyurmuştum sizlere, hem de fabrikada toplantıdan paylaşmıştım bu bilgiyi.

Çok bastırdık, çok yazdık, çok rica ettik. Bakalım etkisi olacak mı göreceğiz :ok:

S Çevrimdışı

seben11 

Aktif Üye
25 Şub 2018
89

Ado' Alıntı:
seben11' Alıntı:
Hocam sıkıntı yok full yazılım var elimde varsa yeni yazılım verin

Olan bütün yazılımlar zaten çekirdek yazılım konu başlığı birinci sayfada mevcut. Size uygun olanı indirip yükleyebilirsiniz.
Hocam çekirdek yazılım konusunda 17mb90 faz 2için 366y faz3 yazılımı var onumu yükleyeceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri