Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

M Çevrimdışı

muratbaykan

Yeni Üye
11 Şub 2020
2
42
Arkadaşlar mb97 Kartli televizyonda yaptıgım güncelleme sonrası TV yine eski sürümde görünüyor. Güncelleme yapmadığı gibi de youtube açılmıyor bekliyor. Daha önce sitedeki son güncellemeyi ve vestel'in müşteri temsilcisinin gönderdiği günceleme ile denedim, güncelleme tamamlanıyor, ama eski sürüm olarak geliyor. Son sürümün güncellemesi için Flaş'ı takıyorum menü 1505 yapıyor sonrasında yükleme başlıyo %100 olduktan sonra tv kapanıp açılıyor ama sürüm aynı kalıyor. Yardımınızı rica ederim. (Şuanda mevcut tvnin sürüm bilgileri fotodadır.)

IMG_20200211_221649.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
TV yine eski sürümde
Iki cesit güncelleme sürümü var eger dogru güncellemeyi yüklediyseniz tv nizin fisini cekip kisa bir süre bekledikten sonra takip calistirin.Eger ayni sonuc olusuyorsa baska bir secenek olarak factory reset yapmayi deneyebilirsiniz.Factory reset e ; menü 4725, diagnose`u sectikten sonra ulasabilirsiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar mb97 Kartli televizyonda yaptıgım güncelleme sonrası TV yine eski sürümde görünüyor. Güncelleme yapmadığı gibi de youtube açılmıyor bekliyor. Daha önce sitedeki son güncellemeyi ve vestel'in müşteri temsilcisinin gönderdiği günceleme ile denedim, güncelleme tamamlanıyor, ama eski sürüm olarak geliyor. Son sürümün güncellemesi için Flaş'ı takıyorum menü 1505 yapıyor sonrasında yükleme başlıyo %100 olduktan sonra tv kapanıp açılıyor ama sürüm aynı kalıyor. Yardımınızı rica ederim. (Şuanda mevcut tvnin sürüm bilgileri fotodadır.)

IMG_20200211_221649.jpg
hosbulduk un dediği gibi factory reset yap sonra tekrar dene ;

olmassa full yazılım atalım üstüne güncelleme atalım

M Çevrimdışı

muratbaykan

Yeni Üye
11 Şub 2020
2
42
hosbulduk un dediği gibi factory reset yap sonra tekrar dene ;

olmassa full yazılım atalım üstüne güncelleme atalım

Hocam akşam bir deneme yapar sonucu paylaşırım. Yardımınız için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam akşam bir deneme yapar sonucu paylaşırım. Yardımınız için teşekkür ederim.
factory reset yaptım tekrar yazılım güncelleme yaptım ama değişen yok yazılım sürümü yine ayni

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

canfezzz

Yeni Üye
17 Mar 2020
3
40
SEG TV MB96 da aynı sorunu yaşıyorum youtube açılmıyor buna bi çözüm bulabilirmiyiz

G Çevrimdışı

Gülden

Yeni Üye
19 Mar 2020
1
35
teknowest söylediğin herseyi uyguladim ama bi işe yaramadi youtube hala açılmıyor düğmeye basiyorum YouTube yazisi ekranda kaliyo bana yardim edermisin lütfen

A Çevrimdışı

akil64

Yeni Üye
21 Mar 2020
2
20
Youtube Düzeldi Fakat Bu Seferde Tüm Kanallarda Sinyal Yok Diyor Yazılımı Yeniden Yüklediğimde Geliyor Açıp Kapatınca Geri Gidiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt