17mb82s kurtarma yazılımı lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

Karambol61

Yeni Üye
9 Şub 2023
6
37
İçerisindeki tüm donanım orjinal malzeme
İnşaAllah işe yarar
Veri aktarım kablosu temazsızlık yapıyordu gidiyordu değiştireyim aldım kablosunu değiltirdim rgb de kaldı. Dedim başka kablo alayım fakat sonuç değişmedi yazılımdır inş.

By_Trol By_Trol ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Sonucu paylaşıcam inş.
Yazılımı rar dan çıkarıp usb ye kurdum.Fakat TV açılmadan önce OK tuşuna basıyorum fakat boot a geçmiyor bir türlü :/ By_Trol By_Trol

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
1- Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
2 -Flash belleği tv nin usb portuna takın.
3- Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
4- Tv nin fişini prize takın.
5- Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

Yazılımı rar dan çıkarıp usb ye kurdum.Fakat TV açılmadan önce OK tuşuna basıyorum fakat boot a geçmiyor bir türlü :/ By_Trol By_Trol
umandanın OK tuşuna basarak fişi takacaksın 5 numaralı madde olana kadar da OK bırakma ,bu arada kumanda tvyi görecek mutlaka.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Kullandığınız flash bellek ile daha önce windows işletim sistemi kurulumu yaptıysanız flash bellek bootable biçimindendir tv görmez flash belleği rufus adlı proğram ile fat32 formatında biçimlendirin gerekirse farklı flash bellek kullanın ana kartın usb giriş portu arızalı değilse yazılım yüklenir.

K Çevrimdışı

Karambol61

Yeni Üye
9 Şub 2023
6
37
Kullandığınız flash bellek ile daha önce windows işletim sistemi kurulumu yaptıysanız flash bellek bootable biçimindendir tv görmez flash belleği rufus adlı proğram ile fat32 formatında biçimlendirin gerekirse farklı flash bellek kullanın ana kartın usb giriş portu arızalı değilse yazılım yüklenir.
Fat32 de formatladım. Ama rufustan yapmadım formatlamayı usb2.0 destekli birde rufustan deneyeceğim.formatlamayı By_Trol By_Trol

K Çevrimdışı

Karambol61

Yeni Üye
9 Şub 2023
6
37
Bu tv den elimde 3 adet mevcut.
3ünde de denedim. Fakat sonuç alamadım. Kumandam arızalandığı için yan sanayi kumanda aldım. Fakat tüm fonksiyonlarını aynı tv den olan bir arkadaşımda test ettim. Faal çalışıyor.
By_Trol By_Trol fakat olmadı hiçbir şekilde. Usb de takıldığında enerji alıyor ışıklarını yakıyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Bu tv den elimde 3 adet mevcut.
3ünde de denedim. Fakat sonuç alamadım. Kumandam arızalandığı için yan sanayi kumanda aldım. Fakat tüm fonksiyonlarını aynı tv den olan bir arkadaşımda test ettim. Faal çalışıyor.
By_Trol By_Trol fakat olmadı hiçbir şekilde. Usb de takıldığında enerji alıyor ışıklarını yakıyor.
Bu full yazılımı yükleyin en azından yazılımın yüklenip yüklenmeyeceğini anlarız bu arada farklı flash bellek ile denediniz mi? Yazılımı zipten çıkardınız mı? Zipli hali ile yüklenmez.
Yazılım
Kullanıcılar için gizli metin: Karambol61
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

Karambol61

Yeni Üye
9 Şub 2023
6
37
Bu full yazılımı yükleyin en azından yazılımın yüklenip yüklenmeyeceğini anlarız bu arada farklı flash bellek ile denediniz mi? Yazılımı zipten çıkardınız mı? Zipli hali ile yüklenmez.
Yazılım
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
Flash bellek usb 2.0 destekli
Zip.,rar.,7zip vb programlı şekilde atmadım.
Çıplak şekilde FAT32 olarak biçimlendirdikten sonra dosyayı attım.

Flash bellek aktif. Denendi.
Bir de full sürümü deneyeceğim.
Ekstra olarak yayın verip ses gelip velmediğine de bakacğım.

Çaşıştığım için akşamları ilgilenebiliyorum. Full sürümü de yükleyip hatta başka bir flash ile deneyip burdan paylaşacağım.ilginize teşekkürler.
Sonucu tekrar paylşıcam
By_Trol By_Trol

M Çevrimdışı

mehmetyıldırım

Yeni Üye
29 Haz 2021
1
55
17mb82s 39 inç tv için panel yazılımı lazım ustam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri