Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

mlkpo

Yeni Üye
13 Ara 2018
1
45
Bence dosyaları "gizli" yapın ,ne o öyle açık açık,olmamış,indirecek kişi üye olup "bedava" indirsin ,,ama üye olsun.Geçenlerde uydu yazılımı için bir siteye girdim "siz erişemezsiniz kapalı" mesajı çıktı karşıma ,bizim başımız kelmi arkadaş :)
yazılımları dneyecegim

G Çevrimdışı
14 Şub 2020
8
40
Evet sevgili tavsiyeforumu üyelerimiz ve bizi dışarıdan takip eden ama üye olmaya cesaret edemediği halde yazılımlarımızdan faydalanan değerli esnaf arkadaşlar, Hepinize hayırlı olsun diyor ve TEKNOwest teknovest ustama teşekkür ediyorum.

Bu tarz konuları AVANTAJ olarak görüp anında paraya çevirmeye çalışan kitlelere inat, bizler tavsiyeforumu ailesi olarak bütün kaynaklarımızı sizler için ve halka açık mecralarda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilenler bilir, MB82 anakartlarımızda kullanılan kurtarma yazılımları sayesinde birçok üyemizi, servislere para vermekten kurtarmıştık.

Yine daha önceki açıklamalarımı takip edenler bilirler ki MB140 anakart aslında MB82 anakartların devam niteliğini taşır.

MB82 ithal teknoloji, MB140 ise tamamen yerli mühendislik ile üretilen anakartlar dı. Nasıl ki MB82 de yazılım desteğine ihtiyaç duyuldu ise, elbette MB140 anakartımızda da bu desteğe ihtiyacımız vardı.

Her ne kadar birçok konuda eleştiriyor olsak da, VESTEL markasına buradan bir kere daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum zira adamlar durmuyor, çalışmaya devam ediyor.

Benim bundan sonraki beklentim, Bakalım MB130 anakartların yerine ne gelecek ? ?
42

G Çevrimdışı
14 Şub 2020
8
40
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
forum güzel ustam ellerine sag

ustam forumgüzel ellerine saglık awox harici diğer bilgilerden yazılımlardanda faydalanabilirm değilmi iznimizide alıyımda içim rahat olarak dolaşayım forumda

Forumun tamamı herkese serbest değerli ustam.

Elimizde halka ve esnafa faydalı ne var ise her şeyi açık ve net şekilde paylaşıyoruz.

Gizlilik yok, kıdem kademe yok, statü farkı yok. Burada herkes eşit :ok

A Çevrimdışı

arda50

Yeni Üye
2 Kas 2019
11
43
IMG_20200225_161156.jpg

buna acil kurtarma yazılımı lazım yardımcı olursanız sevinirim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bu cihaz geldiginde ısık yanıp sönuyordu bende bu yazılımı atınca calıştı ama düzgün olmadı calışması
full yazılım;

panel yazılımı:

önce fulu deneyin sorun olursa biraz önce çalışan ama bulanık olan yazlılımı yükleyip üzerine panel yalımlarını atınız

A Çevrimdışı

arda50

Yeni Üye
2 Kas 2019
11
43
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri