Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fethiyeli

Yeni Üye
20 Ocak 2021
3
36
Tv nin arka kapağındaki barkodun resmini buraya ekleyin.

IMG_20210120_224136.jpg

S Çevrimdışı

SADULLAH

Yeni Üye
24 Ocak 2021
1
60
Bence dosyaları "gizli" yapın ,ne o öyle açık açık,olmamış,indirecek kişi üye olup "bedava" indirsin ,,ama üye olsun.Geçenlerde uydu yazılımı için bir siteye girdim "siz erişemezsiniz kapalı" mesajı çıktı karşıma ,bizim başımız kelmi arkadaş :)
paylaşalım bilgilerimize arkadaşlar,paydaştıkca bilgilerimiz artar

Y Çevrimdışı

yelkili35

Yeni Üye
29 Ocak 2021
1
33
Evet sevgili tavsiyeforumu üyelerimiz ve bizi dışarıdan takip eden ama üye olmaya cesaret edemediği halde yazılımlarımızdan faydalanan değerli esnaf arkadaşlar, Hepinize hayırlı olsun diyor ve TEKNOwest teknovest ustama teşekkür ediyorum.

Bu tarz konuları AVANTAJ olarak görüp anında paraya çevirmeye çalışan kitlelere inat, bizler tavsiyeforumu ailesi olarak bütün kaynaklarımızı sizler için ve halka açık mecralarda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilenler bilir, MB82 anakartlarımızda kullanılan kurtarma yazılımları sayesinde birçok üyemizi, servislere para vermekten kurtarmıştık.

Yine daha önceki açıklamalarımı takip edenler bilirler ki MB140 anakart aslında MB82 anakartların devam niteliğini taşır.

MB82 ithal teknoloji, MB140 ise tamamen yerli mühendislik ile üretilen anakartlar dı. Nasıl ki MB82 de yazılım desteğine ihtiyaç duyuldu ise, elbette MB140 anakartımızda da bu desteğe ihtiyacımız vardı.

Her ne kadar birçok konuda eleştiriyor olsak da, VESTEL markasına buradan bir kere daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum zira adamlar durmuyor, çalışmaya devam ediyor.

Benim bundan sonraki beklentim, Bakalım MB130 anakartların yerine ne gelecek ? ?
abiler mb140 anakart vestel saatlerdir yazilimi yukleyemiyorum yardimci olurmusununuz
\

K Çevrimdışı

kadirci

Yeni Üye
24 Şub 2021
2
42

Telefunken 32th4020
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

- Açılmıyor (Standby ışığı yanıyor),
- Logo geliyor açılmıyor (Standby ışığı yanıp/sönüyor),
- Logo geliyor kapanıyor (Standby ışığı yanıp/ sönüyor sonra standby ışığı sabit yanıyor)
- Logo geliyor açılıyor fakat görüntü yok.

17mb140 kurtarma yazılımı yükleme başlıyor ancak bitmiyor

20210223_160423.jpg

B Çevrimdışı

byhetgora 

Yeni Üye
29 Nis 2020
33
31
Vestel 4k 50ud8400 sn7883242 700169 tv vestel yazısı çıkıyor daha sonra karanlık ışık yanıp sönüyor kurtarma yazılımı lazım bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri