Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Merhabalar, daha önce burada belirtilen bir sorunla karşı karşıyayım. Çalışan Hi-Level 50HL520 televizyonum (SN: 8013523 802332) bir anda çalışmaz oldu. Bu forumda daha önce bahsedilen çözümleri denedim, fakat yazılım çalışmadı. Yazılımı yüklemeye çalıştığımda kesintisiz biçimde kırmızı led ışığı yanıp sönüyor fakat bir şey olmuyor. Yardımcı olursanız müteşekkir olurum. Saygılar
Yazılım link

S Çevrimdışı

sarcan

Yeni Üye
29 Eki 2020
2
36
Merhaba arkadaşlar, elimde a101 den alınma HI LEVEL bir tv var, tv standby modunda ve hiç açılmıyor. buradaki yazılımlardan 17MB140 carbon ve titanium ile (dosyaları usb içerisine yükleyip kumanda üzerinden ok tuşuna basılı tutup tv yi fişe taktım)
düzeltmeye çalıştım fakat bir sonuç alamadım. Tv nin seri numarasını etiketini resim olarak ekledim. beni yönlendirip yardımcı olabilir misiniz?
IMG_6675.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Merhaba arkadaşlar, elimde a101 den alınma HI LEVEL bir tv var, tv standby modunda ve hiç açılmıyor. buradaki yazılımlardan 17MB140 carbon ve titanium ile (dosyaları usb içerisine yükleyip kumanda üzerinden ok tuşuna basılı tutup tv yi fişe taktım)
düzeltmeye çalıştım fakat bir sonuç alamadım. Tv nin seri numarasını etiketini resim olarak ekledim. beni yönlendirip yardımcı olabilir misiniz?
IMG_6675.jpg
Yazılım link

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
IMG_6675.jpg
Yazılım linki verdim sonucu yazın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt