17MB120 2.45.70 güncel çekirdek yazılım çıktı

impossible Çevrimdışı

impossible

Yeni Üye
15 Kas 2017
68
Cvp: 17MB120 2.45.70 güncel çekirdek yazılım çıktı

Ado' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba;

Yazılım konusunda farkımızı konuşturuyor ve MB120 kullanıcılarının uzun zamandır beklediği güncel sürümü sizlere sunuyorum.

Yazılıma ÇEKİRDEK YAZILIM konu başlığımızdan ulaşabilirsiniz. :ok:

Yükleme sonrası görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın lütfen :ok:

Teşekkürler üstad  :bye:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

impossible' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba;

Yazılım konusunda farkımızı konuşturuyor ve MB120 kullanıcılarının uzun zamandır beklediği güncel sürümü sizlere sunuyorum.

Yazılıma ÇEKİRDEK YAZILIM konu başlığımızdan ulaşabilirsiniz. :ok:

Yükleme sonrası görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın lütfen :ok:

Rica ederim, Yükleme sonrası bilgi lütfen :ok:

impossible Çevrimdışı

impossible

Yeni Üye
15 Kas 2017
68

Ado' Alıntı:
impossible' Alıntı:

Rica ederim, Yükleme sonrası bilgi lütfen :ok:

Yükleme sonrası görüntü ve renkler sanki daha canlı hale gelmiş. Yani bana öyle geldi. Görüntü hoşuma gitti açıkçası. smart menüye TRT ve TRT haber gelmişş.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
çekirdek yazılım konusuna atmışım :)) burdaki yeni açılan konu başlığını atlayıp :) pardonsss 
17mb120 2.45 bi heyecan ve  hevesle yükledik tee ee  yüklemiş olduk :)) olduuu
acizane fikrim sesli düşünüyorum en azından yazılımlar arası yenilikler gelen ek ve özellikler kaldırılan yada şu sorun düzeltildi ne bilim
bi açıklama olsa vestel veya ARGE birimi yada kim hazırlıyorsa bu yazılımı sağolsunlarda, ellerine  yüreklerine sağlık hatta da 

tvde menüde dolandım artı bişey yok gibi  tv kanallar arası dolandım gene bişey farkedilmiyor açıkcası görüntüde bi iyileşme anlamında 
bişey kattılar diyebilceğimiz bişey farkedemedim hatta gözler mi bozuluyo anlamadım HD kanallarda gezinirken görüntü bozulmuş hissi  yaşadım hiç diğer yazılımlarda 
hissetmediğim kadar smart ta yenilik aradım hatta Turkcell+ yoktu geldimi diyede arandım artı iyki eklemişler diyeceğim bişey olmadı yani neden 2.43 yerine 2.45 i yüklesin insanlar diye düşündüm sonra herkes benim gibi kırık :) değilse fantezi olsun diye değil dedim elbet bir nedenle çıktı 2.45 te !!! neden ??? diyeee sesli düşünüp hatta  yazmışta oldum :))) biri yeni yazılımda bişey farkedersede yazsında meramımızı giderir en azından.. sevgi saygı selam ile :)

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
En azından yeni yazılımlarla smart arayüzü değişse iyi olurdu yeni çıkan tvlerinde var samsung lglerdeki gibi tv kapanmadan altta tek sıra halinde uygulamalar çıksa iyi olurdu sizde böyleyse benimki Mb100 fazla ümitlenmeyiyim..

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
[font=georgia,]..

Merhaba
10087935
Sn 7113287300142
Cihaz acilis ekraninda kaldi kurtarma yazilimina ihtiyacim var.tesekkur ederim...
Saygilarimla...

inci.elk@gmail.com

S Çevrimdışı

seref3

Yeni Üye
22 Eki 2017
24
120-mb -2.45.7 yazılımını yükledim şu an itibarı ile herhangi bir sorun görünmüyor 

müsayit bir zamanda daha iyi inceleyip görüşlerimi bildireceğim teşekürler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

mesutank' Alıntı:
[font=georgia,]..

Merhaba
10087935
Sn 7113287300142
Cihaz acilis ekraninda kaldi kurtarma yazilimina ihtiyacim var.tesekkur ederim...
Saygilarimla...

inci.elk@gmail.com

Full yazılım talep konusunda yazınız, uygun zamanda mutlaka yardımcı oluruz :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri