1500-2000 TL TV Tavsiyesi

A Çevrimdışı

antiqueheritage

Yeni Üye
12 Ağu 2019
15
27
Merhaba arkadaşlar üniversitemi bitirip ailemin yanına döndüm geldiğimde tvnin bozuk olduğunu gördüm. Smart tv olması şart değil malzeme kalitesi dandik olmayan, ürününün arkasında duran, çözünürlüğü ve 43 inç civarlarında olan bir tv arıyorum marka takıntım yok aldığım paraya değsin ve uzun süre idare etsin benim için kafi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
A Çevrimdışı

antiqueheritage

Yeni Üye
12 Ağu 2019
15
27
Buna sevgili dostlarım F fikoloji ve TEKNOwest teknovest cevap verirler mutlaka ,ama smart olması avantaj gibi bana kalırsa,en azından tazeleme oranı yazılımsal olarak 400Hz ,ben bunun için smart seçip almıştım ,tabii smart olayını kullanmıyorum desem yeridir :ok
Üstte link attığım tvnin 50 hz diye biliyorum siz 400 diyince şaşırdım, smart kullanacağımızı ailecek pek düşünmüyoruz ayıptır söylemesi dar zamana denk geldi tvsiz de olmuyor en azından almışken param da boşa gitsin istemiyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Sunny SN43DLK010 43" Full HD LED TV

1.532,50 TL

Sunny SN49DAL005 49" Full HD LED TV

1.709,00 TL

Sunny SN43DAL023 43" Full HD Smart LED

1.726,50 TL

SEG 43SBU700 43" 4K Ultra HD Smart LED
2.069,00 TL

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Üstte link attığım tvnin 50 hz diye biliyorum siz 400 diyince şaşırdım, smart kullanacağımızı ailecek pek düşünmüyoruz ayıptır söylemesi dar zamana denk geldi tvsiz de olmuyor en azından almışken param da boşa gitsin istemiyorum.
Rica ederim sevgili antiqueheritage neden ayıp olsun, durumlar ortada ,biliyorum herşeyi de yazmıyorum :)
Tvler hepsi 50hz dir zaten,ama yazılımla bu 400 ve üstü olabiliyor ,internette araştır,102 ekran smart tv fiyatını,gördüğün(link verdiğin) tv ile arasında çok fark yoksa elbette tercihini ona göre kullan,haaa,abi ben 1600 buldum ama smart olan 1900 dersen ona bişey diyemem ,bendeki 2 tv teşhir malıydı ,smarttı ama bir zamanlar adı "kipa" olan yerden çok ucuza almıştım ,epeydir de kullanıyorum,böyle de bulabilirsin,hatta bizim burada yeddiemin (galiba adı böyleydi) denilen yerler var,bazen daha da ucuza alınabiliyor,mesela 6 çekmeceli derin dondurucuyu arkadaşım baya ucuza almıştı.Araştırmakta fayda var ,bu arada vestel olması şart değil,seg ,nexon,vestel servis güvenceli hilevel de olabilir :ok

A Çevrimdışı

antiqueheritage

Yeni Üye
12 Ağu 2019
15
27
Rica ederim sevgili antiqueheritage neden ayıp olsun, durumlar ortada ,biliyorum herşeyi de yazmıyorum :)
Tvler hepsi 50hz dir zaten,ama yazılımla bu 400 ve üstü olabiliyor ,internette araştır,102 ekran smart tv fiyatını,gördüğün(link verdiğin) tv ile arasında çok fark yoksa elbette tercihini ona göre kullan,haaa,abi ben 1600 buldum ama smart olan 1900 dersen ona bişey diyemem ,bendeki 2 tv teşhir malıydı ,smarttı ama bir zamanlar adı "kipa" olan yerden çok ucuza almıştım ,epeydir de kullanıyorum,böyle de bulabilirsin,hatta bizim burada yeddiemin (galiba adı böyleydi) denilen yerler var,bazen daha da ucuza alınabiliyor,mesela 6 çekmeceli derin dondurucuyu arkadaşım baya ucuza almıştı.Araştırmakta fayda var ,bu arada vestel olması şart değil,seg ,nexon,vestel servis güvenceli hilevel de olabilir :ok
Anladım çok teşekkür ederim benimde aklımda vestel vardı hatta seg falan da bakmıştım awox, sunny,axen falan hiç bulaşmak istemiyorum. Aklımda şuanda üstte link attığım vestel ve eğer ki 2000 tl falan bütçeyi zorlarsak üstte arkadaşımızın attığı seg var

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Sunny SN43DLK010 43" Full HD LED TV

1.532,50 TL

Sunny SN49DAL005 49" Full HD LED TV

1.709,00 TL

Sunny SN43DAL023 43" Full HD Smart LED

1.726,50 TL

SEG 43SBU700 43" 4K Ultra HD Smart LED
2.069,00 TL
Aman abi sunny lere bulaşmasınlar ??

A Çevrimdışı

antiqueheritage

Yeni Üye
12 Ağu 2019
15
27
Bütçe kısıtlı olduğundan mecbur Sunny kriterlere giriyor ? ben arkadaşımızın yerinde olsam o fiyat sıkalasında önerdiğim SEG marka olanı alırdım , hem Smart özelliğide var , hem 4K özelliği , hemde arkasında Vestel var ?
Bende onu almayı düşünüyorum inşallah üzmez fazla kişi alıp yorum yapmamış ama bütceme tam uygun geliyor segin fiyatı
Bütçe kısıtlı olduğundan mecbur Sunny kriterlere giriyor ? ben arkadaşımızın yerinde olsam o fiyat sıkalasında önerdiğim SEG marka olanı alırdım , hem Smart özelliğide var , hem 4K özelliği , hemde arkasında Vestel var ?
Bende onu almayı düşünüyorum inşallah üzmez fazla kişi alıp yorum yapmamış ama bütceme tam uygun geliyor segin fiyatı

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
GittiGidiyor da günün fırsatına girmiş TV , 1928 tl ye alabilirsin.

Ücretsiz montaj var. Anakart MB130S , IPS Ekran , 2 adet HDMI giriş , 1 adet Usb giriş , 1 adet scart giriş , 1 adet VGA giriş , 1 adet Ethernet giriş , 1 adet spdıf optic çıkış, CI+ Modül girişi , Dahili uydu alıcı TKGS , Dahili Wifi , HDR var , 4K UHD ( 3840 - 2160 )

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri