150 Liraya Televizyon Almak İster Miydiniz?

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Ben forumda çok ikili polemiğe girmemeye karar vermiştim başka konularda olanları inceledikten sonra o yüzden bundan sonra tartışmaya katılmayacağım. Böyle konuşmalarda ne konuyu açan üyelerin ne de forumun önemli üyelerinin tavırlarını ve mizacını şahsen doğru bulmuyorum, bu benim düşüncem yönetime güvendiğim için bunu açıkça yazabiliyorum. Sayın A Alonzo bu kara cuma işi ilk ortaya çıktığında Amerika da o kadar fazla Müslüman olduğunu sanmıyorum o yüzden eğer dediğiniz gibi bir şey olsaydı siyahilere karşı yapılan ırkçı bir kökten geldiği ihtimali çok daha gerçekçi olurdu, ki bu tartışılmış ve adı değişmediğine göre adamlar üstüne pek alınmamış. Yani bizimle pek alakası yok bu günün zaten ülkemizde genellikle indirim gazı ile bütün sene satılmayan ürünleri stoktan çıkarmak için yapılıyor. Bence ülkemiz insanı böyle konularda fazla hassas odaklanmamız gereken bir sürü başka problemler var tabi böyle bir talep olduysa adının değişmesinde bir sakınca da yok daha olumlu, aydınlık bir isim olması hoş. Bunun dışında wikiler e teorik olarak herkes yazabilir ancak bunun bir moderasyon sistemi vardır. Belli bir yazının onaylanması için güvenilir üyelerden yada moderatör ekibinden onay alması gerekir. Olur da doğru olmayan bir yazı veya bilgi yayınlanırsa şikayet edilebilir veya moderatörler tarafından kısa sürede görülerek düzeltilmesi sağlanır. Bu yazdıklarım popüler sayfalarda çok hızlı ve çok büyük oranda gerçekleşen olaylardır daha özel veya rağbet görmeyen konularda bilgi yanlışlıkları daha fazla olabilir. Kısaca Wikiler her zaman doğru olmasa bile en az bir kitap, ansiklopedi kadar hatta bundan daha fazla doğruluk payı olan kaynaklardır güvenebilirsiniz. İşinizi garantiye almak için birden çok sayfayı karşılaştırmak da en doğru bilgiye ulaşmak için güzel yöntemdir.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Cuma gününe bu değeri verip sahip çıktığımız kadar. İslam'ın gereklilikleri olan

* oku
* çalma
* haramdan uzak dur
* dedikodu (gıybet) yapma
* iyilik yap
* zulmetme
* kötülükten uzak dur

Gibi değerlere de sahip çıkabilseydik.

Besmele ile çalan, muta ile zina yapan, fetva ile haram yiyenler keşke Müslümanım diye caka satmasaydı.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Screenshot_20201029_133926_com.instagram.android.jpg

Geri
Üst Alt