10 Milyonuncu Volkswagen Ticari Aracı Hannover'de Üretildi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Alman otomotiv devi Volkswagen, on milyonuncu ticari aracını Hannover-Stöcken tesislerinde banttan indirmiş konumda.

Volkswagen_Nutzf_Hannover.jpg

63 yıl önce Hannover-Stöcken tesislerinde başlayan ticari araç üretme macerası, 2019 yılının Mart ayı itibariyle 10 milyonuncu aracın banttan indirilmesi ile devam ediyor.

Banttan İnen Araç : T6 Caravelle

volkswagen-hannover-caravelle.jpg

Resimde gördüğünüz T6 Caravelle, tesisin bandınan inen on milyonuncu ticari aracı konumunda.

Bir Hastaneye Bağışlandı

Üretim bandından inen T6 Caravelle, Volkswagen Ticari Araçlar Fabrika yöneticisi Thomas Hahlbohm, çalışma konseyi başkanı Bertina Murkoviç ve Volkswagen Ticari Araçlar yönetim kurulu başkanı Dr. Thomas Sedran ile birlikte Hannover AUF DER BULT çocuk hastanesi başhekimi Prof. Olga Kordonouri ve hastane yönetim kurulu asistanı Amelie von Schintling-Horny'e teslim edilerek hastane vakfına bağışlanmış oldu.

Eşşiz Bir Başarı Hikayesi

Ticari Araçlar yönetim kurulu başkanı Dr. Thomas Sedran, Hannover'deki tesisten inen on milyonuncu aracın eşsiz bir başarı hikayesinin simgesi olarak nitelerken, bu başarıyı ilerletmek istediklerini, bu amaçla fabrikayı yeniden düzenleyeceklerini belirtti.

Şehrin Bir Parçası

Sedran, Ticari Araçlar fabrikasının 63 yıldır nesilden nesile yaşatılan ve şehrin önemli bir parçası haline geldiğini vurgularken, on milyonuncu aracın Hannover yollarında çocuk hastanesinin önemli çalışmalarına yardımcı olacağından oldukça mutlu olduğunu belirtti.

Volkswagen Ticari Araçlar'ı Tebrik Ediyoruz

Hastanenin yönetim kurulu asistanı Amelie von Schintling-Horny, bu dönüm noktasını gerçekleştirebildikleri için Volkswagen Ticari Araçlar'ı tebrik ettiğini ve hastaları için büyük kolaylık sağlayacak bu teklifi kabul edebilmenin büyük bir zevk olduğuna değindi.

Aracın, hastaların tedavilerinde önemli rol oynayan gezilere katılabilmesinde önemli rol oynayacağını belirten Schintling-Horny, dermatoloji departmanı uzmanlarının ciddi seviyede cilt rahatsızlıkları olan hastaları tedavi etmek için gerçekleştirecekleri ziyaretleri de kolaylaştıracağını ve bunun dana önce mümkün olmadığını söyledi.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt