1 Ekim Kupon satışları başladı

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Ben kaçırdım sabahı bekliyorum. Tık hızından da yanlış kupon aldım :) başkada vermiyor 15:30 u bekliyorum akşam 20:00 de kuponçarkı var 1 hafta esirim :) bir şeyler yakalamak için.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Ben kaçırdım sabahı bekliyorum. Tık hızından da yanlış kupon aldım :) başkada vermiyor 15:30 u bekliyorum akşam 20:00 de kuponçarkı var 1 hafta esirim :) bir şeyler yakalamak için.

geçen yıl epey eşya almıştım ancak böyle kampanyalar psikolojimi etkiliyor.Almam mecbur değilken mecbur gibi hissediyorum alamayınca da çıldırıyorum:krokop
Neyse ne geldi hoş geldi.En kötü erzak alışverişi sabundu detarjandı ampül avize , süpürge makinasına toz torbası falan alıyorum.Giyim eşyası biraz zor oluyor denemek almak sakıncalı iade vs zor oluyor.

bakalım artık kampanya bitinceye kadar hazır asker gibiyim:hihi

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
geçen yıl epey eşya almıştım ancak böyle kampanyalar psikolojimi etkiliyor.Almam mecbur değilken mecbur gibi hissediyorum alamayınca da çıldırıyorum:krokop
Neyse ne geldi hoş geldi.En kötü erzak alışverişi sabundu detarjandı ampül avize , süpürge makinasına toz torbası falan alıyorum.Giyim eşyası biraz zor oluyor denemek almak sakıncalı iade vs zor oluyor.

Bende televizyon için ekran koruyucu cam peşindeyim. O zamana kadar başka ihtiyaçlar çıkar sanırım.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Amaç bu zaten... :danger

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar Özellikle evinde küçük çocuğu bebeği olanlar TV nize Mutlaka Bir Ekran Koruyucu Almanızı Tavsiye ederim alın pişman olmassınız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri